Slider

Генеральный партнер 2019 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА

Правила життя Віктора Городовенка

Рубрика Проза життя
Усе своє професійне життя Віктор Городовенко присвятив суддівству. По закінченні з відзнакою Української юридичної академії у 1993 році він одразу став суддею у рідному Мелітополі. У Мелітопольському міському суді пропрацював 10 років, з 2003-го по 2004 рік очолював Мелітопольський районний (міськрайонний) суд Запорізької області, а з 2005-го по 2017-й був головою Апеляційного суду Запорізької області. 13 листопада 2017 року XІV позачерговим з’їздом суддів України призначений суддею Конституційного Суду України. Віктор Городовенко — заслужений юрист України, доктор юридичних наук, доцент, лауреат Премії імені Ярослава Мудрого. Автор трьох монографій та понад 80 публікацій з питань суддівської етики та незалежності суддів. Про професійний бік кар’єри пана Городовенка можна дізнатися з відкритих джерел — ми ж, натомість, пропонуємо увазі читачів «УЮ» те, що відомо небагатьом, — правила життя Віктора Городовенка

Якщо хочете присвятити свою професійну кар’єру суддівству, будьте готовими творити добро, не очікуючи слів подяки, йти наперекір натовпу, захищаючи справедливість. Треба бути готовим до щоденної клопіткої праці без вихідних.

Якби я не став суддею, то був би вчителем або викладачем. Розширювати професійні горизонти мені допомагає прагнення самовдосконалення та щоденне спілкування з колегами, які дійсно є видатними правниками-конституціоналістами.

Найскладніше у роботі судді КСУ — усвідомлювати вагу помилки в цілому для країни і для кожної людини зокрема. Найлегше — прокидатися з думкою, що ти маєш честь і мож...

ДОСТУП К ЭТОМУ МАТЕРИАЛУ ПЛАТНЫЙ

Уважаемый читатель!

Доступ к свежим аналитическим материалам сайта PRAVO.UA осуществляется только на условиях платной подписки (регистрации).

Если Вы впервые посетили наш сайт и желаете стать нашим подписчиком, ознакомьтесь, пожалуйста, с условиями подписки, перейдя по этой ссылке.

Если же Вы хотите оформить подписку на печатную и/или онлайн-версию газеты «Юридическая практика» - перейдите по ссылке.

Для оформления подписки на другие издания ЧАО «Юридическая практика» перейдите сюда.

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Юридическая Практика

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: