Інформація для авторів газети «Юридична практика» — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА

Інформація для авторів газети «Юридична практика»

Вимоги до статей, що подаються для публікації в газеті «Юридична практика»

 1. «Юридична практика» висвітлює правові, політичні, ділові та соціальні явища, що представляють інтерес для юридичної спільноти. Відбір матеріалів для публікації здійснюється редакцією, виходячи з оцінки їх якості, актуальності та інтересів читацької
  аудиторії. Опубліковані матеріали відображають точку зору їх авторів, яка може не збігатися з позицією редакції.

Як незалежне видання «Юридична практика» може публікувати статті, які носять завідомо дискусійний характер або стосуються тих чи інших спірних питань.
За зміст рекламних макетів відповідальність несе рекламодавець.

 1. Автор гарантує Редакції, що статті, які надаються, не публікувалися раніше і не перебувають на розгляді на предмет публікації в інших видавництвах. Стаття повинна бути написана (витримана) в стилі матеріалів, що публікуються в газеті «Юридична практика», і не суперечити існуючій редакційній політиці видавництва.
 2. Автор гарантує, що матеріали, які надаються, грунтуються тільки на перевірених фактах і чинному законодавстві і не порушують особисті немайнові та інші авторські та суміжні права третіх осіб. Якщо стаття грунтується на рішеннях судів, інших документах і матеріалах, автор зобов'язаний до статті додати копію цих документів та матеріалів. Розміщена в статті інформація не повинна закликати до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганди війни, насильства, жорстокості, розпалювання расової, національної, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягань на права і свободи людини. Також в матеріалі не повинні розголошуватися відомості, що становлять державну або іншу передбачену законодавством таємницю, крім випадків, передбачених законом.
 3. Забороняється посилатися в статтях (як на документальне підтвердження правоти своєї позиції) на судові рішення, які не набрали законної сили або були скасовані (змінені) вищими судовими інстанціями. Це ж правило поширюється на постанови пленумів (інформаційні листи та інші документи) касаційних судів, що носять роз'яснювальний, узагальнюючий характер, - при посиланнях необхідно дотримуватись чинної редакції зазначених документів. Стаття не повинна містити логічні конструкції, словесні звороти або інші висловлювання, які можуть бути розцінені як спроба тиску на авторитет і незалежність суду, схиляння його до прийняття певного рішення.
 4. Відповідальність за достовірність та оригінальність поданих матеріалів несе автор. Автор також приймає на себе всю відповідальність за зміст статті і гарантує Видавництву відшкодування збитків, пов'язаних з претензіями третіх осіб до її змісту, а також зобов'язується відшкодувати витрати, пов'язані з опублікуванням спростування недостовірної інформації, викладеної в своїй статті.
 5. Редакція підтверджує можливість публікації статті тільки після ознайомлення з її змістом. Редакція залишає за собою право скорочувати обсяг статті, розбивати на незалежні логічні фрагменти для публікації в кількох номерах, здійснювати її літературне редагування без зміни сенсу. Після публікації всі майнові авторські права на статтю належать редакції.
 6. Публікація статей в газеті здійснюється на безоплатній основі.
 7. Статті, які оформлені з порушенням вимог і не відповідають формату Видання та його спрямованості, не реєструються, не розглядаються і не повертаються автору.
 8. Редакція приймає до розгляду статті обсягом 6-15 тисяч знаків з пробілами.
 9. Кожна стаття повинна супроводжуватися заповненою анкетою Автора (у разі якщо Авторів більше одного, анкета заповнюється на кожного окремо).
 10. Кожна стаття повинна супроводжуватися фото Автора (портрет, зображення в форматі *.jpg).
 11. Стаття повинна бути збережена в форматі Microsoft Word з розширенням * .doc(x) або * .rtf.
 12. Статтю необхідно направити на e-mail: [email protected], супроводивши її заповненою анкетою та фото Автора (Авторів).

 

ЧИТАЙТЕ ТА ДИВІТЬСЯ «ЮРИДИЧНУ ПРАКТИКУ» ТАМ, ДЕ ВАМ ЗРУЧНО

КАЛЕНДАР ЗАХОДІВ

< 2024 >
Лютий
ПВСЧПСН
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Свіжий випуск

Vox Populi

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA