Правила використання матеріалів — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА

Правила використання матеріалів

Умови використання матеріалів сайту «Юридична практика»

Всі матеріали, розміщені на сайті «Юридичної практики» (www.pravo.ua і www.yurpractika.com) охороняються нормативно-правовими актами про захист авторських прав і можуть бути використані в суворій відповідності з Законом України «Про авторське право і суміжні права» . Всі майнові права на матеріали сайту належать ПрАТ «Юридична практика».

Матеріали можуть бути використані відвідувачами сайту без дозволу ПрАТ «Юридична практика» виключно в особистих цілях (прочитати, використовувати отриману інформацію для захисту своїх прав, поділитися лінком з колегою і т.д.).

Використання матеріалів сайту в цілях комерційного поширення, передруку, повного або часткового використання в складі інших творів в будь-якому вигляді в комерційних і некомерційних цілях без письмового дозволу ПрАТ «Юридична практика» заборонено.

За порушення зазначених правил, винні можуть бути притягнуті до відповідальності відповідно до законодавства України.

Використання новин

Новини, розміщені в «Стрічці новин», можуть бути використані без отримання дозволу редакції за умови посилання на джерело «Юридична практика» (в разі будь-якого використання інформації розділу, в тому числі в електронних та інших ЗМІ, преси) і гіперпосилання на цей сайт ( при використанні в Інтернет).

Реєстрація на форумі

Організатор форуму не передає свої бази даних третім особам і зберігає конфіденційність зазначеної вище інформації відповідно до законодавства. Ваші прізвище, ім’я, по батькові та посада в організації / підприємстві / установі будуть включені в перелік учасників, поширюватися на форумі, і можуть бути відображені на сайті організатора (організаторів) заходи в списку учасників.

Справжнім надаю згоду на обробку моїх персональних даних для реєстрації на Форумі і підтверджую, що повідомлений про свої права, мету збору моїх даних і осіб, яким вони будуть передані.

 

ЧИТАЙТЕ ТА ДИВІТЬСЯ «ЮРИДИЧНУ ПРАКТИКУ» ТАМ, ДЕ ВАМ ЗРУЧНО

КАЛЕНДАР ЗАХОДІВ

< 2024 >
Лютий
ПВСЧПСН
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Свіжий випуск

Vox Populi

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA