Про видавництво — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА

Про видавництво

Приватне акціонерне товариство «Юридична практика» засновано 19 жовтня 1994 року для видання правової періодики та юридичної літератури.

«Юридична практика» — одне з найстаріших в Україні видавництв, добре відоме в професійному середовищі завдяки своїм видавничим та громадським проєктам.

Першим власним виданням «Юридичної практики» стала однойменна газета, що побачила світ 15 березня 1995 року.

Під егідою «Юридичної практики» щороку проводиться близько 25 юридичних форумів — дискусійних майданчиків, які збирають представників юридичної професії, органів влади та бізнесу для обговорення актуальних питань, що турбують професійну спільноту.

Також «Юридична практика» є ініціатором та організатором щорічної Юридичної премії, якою з 2007 року відзначаються досягнення провідних представників юридичної професії — правників-практиків та юридичних фірм.

У 2018 році ми заснували інноваційну освітню платформу Legal High School.

На інформаційних ресурсах «Юридичної практики»: вебпорталі https://pravo.ua, фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/YurPractika, телеграм-каналі https://t.me/jurpraktika — постійно публікуються оперативні новини й аналітичні матеріали про роботу парламенту, уряду, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, органів судової влади, органів адвокатури, учасників ринку юридичних послуг тощо. Висвітлюються правові, а також пов’язані з ними політичні, ділові та соціальні явища і події, що відбуваються в Україні та світі.

Форуми та конференції

Уже понад 10 років команда видавництва щороку проводить юридичні форуми та конференції для професійної спільноти. Наші заходи є майданчиком, де збирається топменеджмент великого бізнесу, представники юридичних фірм, органів державної влади, судді та приватні адвокати для професійного спілкування, обміну досвідом і вивчення новітніх трендів. 

Про проєкти

Періодичні видання

Газета «Юридична практика» — професійна газета українських юристів, провідне виданням для представників юридичної професії, яке на своїх сторінках висвітлює правові, політичні, ділові та соціальні явища, тісно співпрацює з відомими спеціалістами, практиками і теоретиками у сфері юриспруденції. Тематика газети охоплює весь спектр актуальної правової інформації України та зарубіжжя: новини, практичні статті й коментарі авторитетних фахівців, судову практику, судові рішення, зразки процесуальних документів. Наш девіз: «Досвід дає тільки практика!».

Журнал «Український Юрист» — видання для сучасного юриста, яке тримає в курсі останніх тенденцій у світі юридичного бізнесу. На сторінках журналу відомі юристи з різних галузей права діляться думками щодо нинішнього стану законодавства і коментують проблемні аспекти юридичного ринку. Також журнал висвітлює основні тенденції зарубіжних ринків юридичних послуг.

Журнал «Український адвокат» — щомісячне професійне видання для адвокатів і про адвокатів, на сторінках якого розкриваються актуальні питання розвитку української адвокатури, її історії, а також зарубіжної практики та світові тенденції розвитку професії.

The Ukrainian Journal of Business Law («Український журнал бізнес-права») видається із січня 2003 року англійською мовою та висвітлює актуальні питання підприємницької діяльності в Україні (містить аналітичні матеріали, експертні коментарі, інтерв’ю з представниками бізнесу, моніторинг угод і судових справ, законопроєктної роботи, діяльності недержавних організацій). Серед читацької аудиторії — керівники та юристи провідних міжнародних і українських компаній; відвідувачі та працівники посольств іноземних держав в Україні; представники міжнародних організацій; члени провідних бізнес-асоціацій; учасники торгових і промислових виставок та конференцій.

Дослідження

Юридична премія року — щорічна церемонія нагородження найкращих юридичних юрфірм та юристів України. Вручається з 2007 року. 

«50 провідних юридичних фірм України» — щорічне дослідження українського ринку юридичних послуг, яке проводиться «Юридичною практикою» з 1997 року та надає вичерпну інформацію про стан справ провідних юридичних фірм, які практикують в Україні.

Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients уже понад 20 років надає розгорнутий огляд українського законодавства та ринку юридичних послуг. Видання публікується англійською мовою і презентує дослідження ключових галузей юридичної практики та індустрій, аналізуючи ринкові тренди, проєкти, команди, які працюють на ринку. Нині Ukrainian Law Firms — це простір для об’єднання тих, хто хоче відбудовувати країну та інвестувати в українську економіку, з тими, хто має необхідний досвід і знання.

Best Legal Departments («Провідні юридичні департаменти України») — щорічне дослідження діяльності юридичних служб та юрисконсультів провідних компаній, представлених в Україні. Презентація результатів дослідження відбувається в рамках Щорічного форуму юрисконсультів.

PLS Top Teams — щорічне дослідження роботи департаментів із просування юридичних послуг. За результатами представлених кейсів визначаються провідні юрфірми та фахівці юрринку в кожному з оцінюваних напрямів (BD, PR, HR, соціальна відповідальність). Презентація результатів дослідження відбувається в рамках Міжнародного форуму просування юридичних послуг.

Legal High School

Legal High School — інноваційна освітня платформа, покликана стати майданчиком для здобуття практичних знань і вдосконалення навичок юристами, підвищення кваліфікації адвокатами та нетворкінгу між слухачами й викладачами. Сьогодні LHS пропонує адвокатам пройти навчання за акредитованими НААУ відеокурсами та отримати залікові бали з підвищення кваліфікації.

ЧИТАЙТЕ ТА ДИВІТЬСЯ «ЮРИДИЧНУ ПРАКТИКУ» ТАМ, ДЕ ВАМ ЗРУЧНО

КАЛЕНДАР ЗАХОДІВ

< 2024 >
Лютий
ПВСЧПСН
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Свіжий випуск

Vox Populi

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA