Slider

Генеральный партнер 2019 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА

Лад команди

Рубрика Тема номера
Заохочувати співробітників можна різними методами: ніщо так не зміцнює командний дух, як тимбілдинг

Свита робить короля, або за кожною успішною юридичною компанією стоїть сильна команда, яка складається з амбітних, цілеспрямованих та активних професіоналів, які знають, як задовольнити клієнта та захистити якнайкраще його інтереси. Але постають питання, як сформувати таку команду, де знайти таких професіоналів та як їх втримати. Спробуємо відшукати відповіді на ці запитання в межах статті.

 

Баланс талантів та амбіцій

Потужним юристам потрібні цікаві завдання в цікавих проектах, успішна реалізація яких гідно винагороджується. Залучити можна будь-якого юриста, незважаючи на те, якої величини зіркою він є, якщо запропонувати йому справді цікаві умови. При цьому далеко не завжди під цікавими умовами варто розуміти високий рівень заробітної плати або суттєві бонуси, адже скільки б не платили фахівцю, якщо він не братиме участі в цікавих проектах та не виконуватиме складних завдань, які надають йому можливість розвиватися, рано чи пізно він піде до іншої юридичної фірми. Отже, щоб залучити до роботи у вашій фірмі зіркового юриста, необхідно запропонувати баланс між цікавими проектами, на яких такий юрист зможе реалізувати свій потенціал, та достойною винагородою роботи такого юриста. Зібрати потужну команду дещо складніше, адже кожен п...

ДОСТУП К ЭТОМУ МАТЕРИАЛУ ПЛАТНЫЙ

Уважаемый читатель!

Доступ к свежим аналитическим материалам сайта PRAVO.UA осуществляется только на условиях платной подписки (регистрации).

Если Вы впервые посетили наш сайт и желаете стать нашим подписчиком, ознакомьтесь, пожалуйста, с условиями подписки, перейдя по этой ссылке.

Если же Вы хотите оформить подписку на печатную и/или онлайн-версию газеты «Юридическая практика» - перейдите по ссылке.

Для оформления подписки на другие издания ЧАО «Юридическая практика» перейдите сюда.

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Юридическая Практика

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: