Slider

Генеральный партнер 2019 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА

Спільні духом

Рубрика Тема номера
Legal dream team — орієнтація на спільний успіх

Загальновідомим є правило, що тих, хто вміє працювати в команді, цінують і керівники, і колеги. До їхніх думок прислухаються, а візії сприймають на «ура». «Багато ідей стають кращими, коли їх переносять в інші голови, а не там, де вони виникли», — говорив свого часу американський юрист і правознавець, багаторічний член Верховного суду США Олівер Венделл Холмс. Але що це означає в разі повсякденної діяльності юридичної фірми або адвокатського об’єднання?

Є думка, що юридичний бізнес — це поєднання майстерності простих юристів і управлінських рішень керівного партнера, спрямованих на досягнення спільної мети діяльності юрфірми. Почасти це правильно, оскільки саме юридичний бізнес характеризується, зокрема, великими обсягами інформації та рутинною адміністративною роботою, де потрібен чіткий вектор розвитку у вигляді лідера. Але юрбізнес — це також і потреба у спеціальних знаннях для управління, постійний розрив між новими практиками, які вимагають багато зусиль для розвитку, і старими, вже усталеними, робота за якими налагоджена специфікою відносин з клієнтами. Тому можна сказати, що з огляду на зазначені особливості, для правничого бізнесу вкрай важливою є злагоджена робота всіх співробітників фірми, незважаючи на те, юристи вони, партнери чи офіс-менеджери.

При цьому одразу ж треба зазначити важливу роль допоміжного персоналу в юридичній фірмі, адже це люди, які звільняють юристам час для виконання більш складних професійних завдань, які залежать від їхньої особистої майстерності. Так, наприклад, для підготовки документації, необхідної для того, щоб провести дью ділідженс у тій чи іншій сфері, потрібно провести роботу, яка має не тільки аналітичні, а й систематизуючі складові. Отже, для успішного ведення бізнесу юристи та адміністративний персонал однаково важливі, і вкрай необхідно, щоб вони налагодили між собою взаєморозуміння й ефективну співпрацю.

Тому перший, проміжний підсумок полягає в тому, що основною метою керівного партнера при формуванні колективу юридичної фірми має стати створення команди, в якій кожен співробітник притлумить особисті інтереси і буде безумовно лояльним до фірми. Щоб домогтися цього, керівник має визначити стратегічну мету роботи з персоналом на найближчі роки і порядок взаємодії всіх співробітників. Вони повинні розподіляти між собою юридичну та адміністративну роботу залежно від покладених на них повноважень — з тим, щоб забезпечити бажаний результат у якнайкоротші терміни.

Утім, варто відзначити, що і спільна робота юристів (адвокатів) — це більше, ніж просто вчасне виконання своїх індивідуальних завдань. Це, передусім, загальна злагодженість колективу. Тому дружний колектив, націлений на кінцевий результат, є великою перевагою юрфірми на ринку з шаленою конкуренцією. Обмін ідеями і знаннями, а також критика і колективний пошук найкращих рішень призводять до того, що працівники глибше починають розуміти один одного. І в цілому робота в команді вимагає і ...

ДОСТУП К ЭТОМУ МАТЕРИАЛУ ПЛАТНЫЙ

Уважаемый читатель!

Доступ к свежим аналитическим материалам сайта PRAVO.UA осуществляется только на условиях платной подписки (регистрации).

Если Вы впервые посетили наш сайт и желаете стать нашим подписчиком, ознакомьтесь, пожалуйста, с условиями подписки, перейдя по этой ссылке.

Если же Вы хотите оформить подписку на печатную и/или онлайн-версию газеты «Юридическая практика» - перейдите по ссылке.

Для оформления подписки на другие издания ЧАО «Юридическая практика» перейдите сюда.

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Юридическая Практика

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: