Slider

Генеральный партнер 2019 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА

Діловий огляд

З огляду на проєвропейський рух національної судової практики компанії мають непогані перспективи для захисту ділової репутації від поширення недостовірної інформації

Історично склалося, що ділова репутація будь-якої компанії є невід’ємною та визначальною складовою успішності її діяльності.

Усі без винятку успішні компанії та бізнес-проекти пройшли тривалий і неймовірно складний шлях до моменту, коли їхній бренд або комерційне найменування почали викликати повагу та стали впізнаваними для широкої громадськості.

Якщо на здобуття надійної ділової репутації йдуть роки клопіткої праці, то руйнується вона у значно коротший строк, і зазвичай така деструктивна діяльність не вимагає ані серйозної кваліфікації, ані наявності реальних підстав.

Останнім часом у нашій країні, у зв’язку з відомими загалу політичними перипетіями, безперервним декларуванням політиками та громадськими діячами різних рівнів заходів щодо боротьби з корупцією, російською агресією, фінансуванням тероризму тощо, почастішали випадки розповсюдження негативної, недостовірної інформації про компанії, що мають визнану репутацію у своїх сферах діяльності.

Причому задля уникнення будь-якої відповідальності така інформація зазвичай розповсюджується шляхом викладення її у зверненні до органу державної влади чи окремої посадової особи. Вказану інформацію переважно поширюють окремі особи або громадські організації, які насправді не володіють жодними доказами щодо правдивості та реальності інформації, яка негативно впливає на ділову репутац...

ДОСТУП К ЭТОМУ МАТЕРИАЛУ ПЛАТНЫЙ

Уважаемый читатель!

Доступ к свежим аналитическим материалам сайта PRAVO.UA осуществляется только на условиях платной подписки (регистрации).

Если Вы впервые посетили наш сайт и желаете стать нашим подписчиком, ознакомьтесь, пожалуйста, с условиями подписки, перейдя по этой ссылке.

Если же Вы хотите оформить подписку на печатную и/или онлайн-версию газеты «Юридическая практика» - перейдите по ссылке.

Для оформления подписки на другие издания ЧАО «Юридическая практика» перейдите сюда.

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Юридическая Практика

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: