Slider

Генеральный партнер 2019 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА

Командний устрій

Рубрика Тема номера
Тимбілдинг — це не корпоративи: погляд юриста на формування команди

Як побудувати дружну та ефективну команду? Це питання ставить собі кожен керівник, адже від того, чи зможуть співробітники працювати злагоджено, залежить результат спільної справи. Тому одразу зауважу, що універсального рецепта немає. Підхід, який добре зарекомендував себе в одному колективі, може виявитися абсолютно неприйнятним в іншому — з іншою кількістю людей, складом, віком тощо. Тож говоритиму, перш за все, про юридичну команду PwC Legal в Україні та наші управлінські рішення.

Я вірю, що нам вдалося сформувати сильний колектив з високим ступенем мотивації. Про це свідчать недавні результати чергового щорічного опитування серед співробітників. Опитування виявило неабияку активність: ступінь залучення цього року сягнув 93 %. А відповіді на ключові питання свідчать про те, що ми рухаємося у правильному напрямку. Зокрема, 100 % опитаних готові рекомендувати PwC своїм друзям та знайомим як чудового роботодавця, a 96 % пишаються тим, що працюють у фірмі. Це однозначно успіх!

Підсумки роботи нашої команди також підтверджують, що ми обрали правильний підхід. Протягом 2019/2020 фінансового року наші доходи продовжили тренд до зростання. Ми супроводжували найбільші угоди за часів незалежності у провідних галузях економіки. І все це результат роботи нашої згуртованої команди. Тож поділюся основними...

ДОСТУП К ЭТОМУ МАТЕРИАЛУ ПЛАТНЫЙ

Уважаемый читатель!

Доступ к свежим аналитическим материалам сайта PRAVO.UA осуществляется только на условиях платной подписки (регистрации).

Если Вы впервые посетили наш сайт и желаете стать нашим подписчиком, ознакомьтесь, пожалуйста, с условиями подписки, перейдя по этой ссылке.

Если же Вы хотите оформить подписку на печатную и/или онлайн-версию газеты «Юридическая практика» - перейдите по ссылке.

Для оформления подписки на другие издания ЧАО «Юридическая практика» перейдите сюда.

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Юридическая Практика

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: