600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Платники єдиного податку ІІІ групи повинні подати податкову декларацію до 20 травня

Платники єдиного податку ІІІ групи повинні подати податкову декларацію до 20 травня

  • 06.05.2022 13:26

Платники єдиного податку ІІІ групи зі ставкою 2% доходу зобов’язані подати податкову декларацію у строки, встановлені для місячного податкового періоду. Тобто за квітень декларацію треба подавати до 20 травня.

Про це нагадали в Державній податковій службі України.

Форма податкової декларації платника єдиного податку ІІІ групи зі ставкою 2% доходу затверджена наказом Міністерства фінансів України № 124 «Про затвердження форми податкової декларації платника єдиного податку третьої групи на період дії воєнного, надзвичайного стану в Україні» від 26 квітня 2022 року.

Тобто граничний термін подання податкової декларації платника єдиного податку ІІІ групи з особливостями оподаткування за квітень припадає на 20 травня 2022 року.

Нагадаємо, що Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» визначено особливості оподаткування під час воєнного, надзвичайного стану.

Водночас у разі фізичної неможливості подати декларації своєчасно їх можна подавати у будь-який час. Штрафи не будуть застосовуватися, а нараховані автоматично штрафи будуть скасовані. Головне подати усі декларації за кожен звітний період у строк до 3 місяців після скасування воєнного стану.

Також читайте: Як перевірятимуть бізнес щодо завищення цін на товари

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA