Україна передала Єврокомісії перший звіт у межах Пакета розширення ЄС — PRAVO.UA Україна передала Єврокомісії перший звіт у межах Пакета розширення ЄС — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Україна передала Єврокомісії перший звіт у межах Пакета розширення ЄС

Україна передала Єврокомісії перший звіт у межах Пакета розширення ЄС

  • 25.04.2024 17:20

Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України 24 квітня передав Європейській комісії перший Звіт України щодо виконання рекомендацій у сфері реформ, визначених для України у Звіті про прогрес України в межах Пакета розширення ЄС 2023 року. Про це повідомляє урядовий портал.

На 1600 сторінках звіту описані рішення, закони, ухвалені Україною в період із 15 червня 2023 року до 31 березня 2024 року. Отже, звіт містить оновлену інформацію щодо 33 переговорних розділів, політичних та економічних критеріїв, зокрема дані про виконання Україною рекомендацій Європейської комісії. Крім того, цьогоріч була застосована нова методологія, згідно з якою більшість переговорних розділів аналізувалися з точки зору антикорупційного складника.


Ухвалено закон про міжнародне
територіальне співробітництво України


Очікується, що на початку вересня Україна передасть ще один звіт з оновленнями за період березень – серпень 2024 року, тоді ж Єврокомісія розпочне підготовку чергового звіту стосовно прогресу України у рамках Пакета розширення ЄС.

Нагадаємо, пакет розширення ЄС – це стратегічний документ щодо політики розширення ЄС, який публікується щороку восени та включає звіт Європейської комісії з оцінкою прогресу, досягнутого країнами-кандидатами та потенційними кандидатами на членство. 8 листопада 2023 був опублікований перший Звіт про прогрес України в рамках Пакета розширення ЄС, який містив низку рекомендацій у сфері реформ.

Кабінет Міністрів України 9 лютого 2024 року ухвалив та затвердив План заходів з виконання рекомендацій Європейської Комісії, представлених у Звіті про прогрес України в рамках Пакета розширення Європейського Союзу 2023 року.

Документ передбачає більш ніж 350 заходів, до виконання яких залучено понад 100 державних органів: міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, державних (військових) адміністрацій, державних установ та органів місцевого самоврядування тощо.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA