Антикорупційний комітет парламенту підтримав зміни до закону про АРМА — PRAVO.UA Антикорупційний комітет парламенту підтримав зміни до закону про АРМА — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Антикорупційний комітет парламенту підтримав зміни до закону про АРМА

Антикорупційний комітет парламенту підтримав зміни до закону про АРМА

  • 25.04.2024 14:13

Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики рекомендував народним депутатам прийняти за основу урядовий проєкт Закону України «Про внесення змін до статті 21 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» щодо підвищення ефективності управління активами» (реєстр. № 11009). Про це повідомляє пресслужба АРМА.

Проєктом запропоновано необхідність застосування спрощеного порядку передання активів в управління за наявності хоча б однієї з таких обставин:

  • розміщення внутрішньо переміщених осіб з метою виконання державних соціальних програм держави;
  • забезпечення військовослужбовців та членів їхніх сімей жилими приміщеннями;
  • проведення реабілітації військовослужбовців, у тому числі звільнених з військової служби внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням обов’язків військової служби, ветеранів війни;
  • забезпечення готовності органів державної влади до виконання заходів із захисту суверенітету держави та її обороноздатності, завдань цивільного захисту в особливий період, зокрема у період дії режиму воєнного стану.

Передбачено, що КМУ не пізніше від 5 робочих днів із дня отримання від АРМА релевантної інформації доручає міністерству, іншому центральному органу виконавчої влади, до повноважень якого належить формування та/або реалізація державної політики у сфері, в якій наявна хоча б одна з зазначених обставин та/або до якої належать відповідні активи, провести консультації щодо визначення управителем таких активів відповідного підприємства.

За результатами консультацій відповідне міністерство, інший центральний орган виконавчої влади за погодженням з Нацагентством вносить на розгляд КМУ проєкт рішення про передання в управління активів у зв’язку з наявністю однієї з зазначених вище обставин.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA