Верховна Рада України прийняла закон щодо спрощення участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції — PRAVO.UA Верховна Рада України прийняла закон щодо спрощення участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Верховна Рада України прийняла закон щодо спрощення участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції

Верховна Рада України прийняла закон щодо спрощення участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції

  • 24.05.2024 14:12

23 травня 2024 року Верховна Рада України прийняла за основу та в цілому в редакції, запропонованій Комітетом з питань правової політики, проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції (реєстр. № 11133). Про це повідомляє пресслужба Апарату Верховної Ради України.


Верховна Рада прийняла закон,
який дозволяє оскаржити
ухвали суду про залишення
заяви без задоволення


Згідно з пояснювальною запискою до законопроєкту його метою є вдосконалення регулювання питань організації судами участі осіб у судових засіданнях із розгляду господарських, цивільних та адміністративних справ у режимі відеоконференції.

Законопроєктом викладаються в нових редакціях стаття 197 Господарського процесуального кодексу України, стаття 212 Цивільного процесуального кодексу України та стаття 195 Кодексу адміністративного судочинства України, якими передбачається, зокрема, що суддя (суддя-доповідач) розглядає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції без повідомлення учасників справи, а також надається право представникам учасників справи брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA