Верховна Рада прийняла закон, який дозволяє оскаржити ухвали суду про залишення заяви без задоволення — PRAVO.UA Верховна Рада прийняла закон, який дозволяє оскаржити ухвали суду про залишення заяви без задоволення — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Верховна Рада прийняла закон, який дозволяє оскаржити ухвали суду про залишення заяви без задоволення

Верховна Рада прийняла закон, який дозволяє оскаржити ухвали суду про залишення заяви без задоволення

  • 23.05.2024 15:04

У четвер, 23 травня, Верховна Рада ухвалила в цілому проєкт закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо забезпечення рівності процесуальних прав усіх учасників судового процесу перед законом і судом (№ 9197). Про це йдеться в картці законопроєкту.

Законопроєктом, зокрема, передбачено розширення вичерпного переліку ухвал, на які можуть бути подані апеляційні скарги окремо від рішення суду (ч. 1 ст. 294 КАС України), а саме доповнення його ухвалою про залишення без задоволення заяви, поданої в порядку, визначеному ст. 383 цього Кодексу.

У зв’язку з цим також пропонується вдосконалити ч. 6 ст. 383 цього Кодексу в частині передбачення можливості оскарження в порядку ст. 294 цього Кодексу ухвали суду про залишення заяви без задоволення.

Як вказано в пояснювальній записці, проєктом закону буде покращено процесуальне становище особи-позивача в адміністративній юстиції та забезпечено рівність процесуальних прав усіх учасників судового процесу перед законом і судом.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA