КМУ змінив правила проходження ВЛК та зняття з військового обліку — PRAVO.UA КМУ змінив правила проходження ВЛК та зняття з військового обліку — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » КМУ змінив правила проходження ВЛК та зняття з військового обліку

КМУ змінив правила проходження ВЛК та зняття з військового обліку

  • 14.06.2024 16:43

На офіційному сайті Кабінету Міністрів України опублікована постанова КМУ № 675, якою внесено зміни до організації та ведення військового обліку військовозобов’язаних, а також змінено правила проходження військово-лікарської комісії.

Зокрема, військовозобов’язаних віком до 25 років, які пройшли базову військову підготовку чи базову службу, не направлятимуть на військово-лікарську комісію для медичного огляду. Призовників (чоловіків до 25 років) направлятимуть на ВЛК за умови, якщо їх візьмуть на військову службу за власним бажанням.

При цьому процедура надання відстрочки або бронювання від мобілізації також не передбачатиме направлення на ВЛК.

Крім того, тепер явка до ТЦК не обов’язкова для тих, хто знятий із військового обліку через виїзд за кордон на понад три місяці. Вони можуть подати заяву про взяття на військовий облік через закордонну дипломатичну установу.

Особиста присутність призовників, військовозобов’язаних та резервістів для зняття або виключення з військового обліку у ТЦК також не потрібна. З військового обліку не виключатимуть тих, хто виїхав з України на постійне місце проживання або на більше ніж 3 місяці. Раніше військово-облікові документи про цих військовозобов’язаних громадян вилучали, а тепер не будуть.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA