YouControl створив застосунок ТyHto для миттєвої перевірки осіб — PRAVO.UA YouControl створив застосунок ТyHto для миттєвої перевірки осіб — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » YouControl створив застосунок ТyHto для миттєвої перевірки осіб

YouControl створив застосунок ТyHto для миттєвої перевірки осіб

  • 15.04.2022 11:07

Питанням перевірки особи щодня тисячі разів переймаються ЗСУ, ТрО, СБУ, Нацгвардія, волонтери, мунварта та державні органи. У воєнний час правильна ідентифікація особи може коштувати життя громадян. Враховуючи ці ризики, аналітичний сервіс YouControl спільно з Artellence та за підтримки СБУ розробили безкоштовний застосунок ТyHto (“ТиХто”) для швидкої перевірки приватних осіб на блокпостах, на вулиці під час комендантської години, на вході в укриття чи будь-де.

Навіщо створили “ТиХто”

Тероборона, поліція та військові щодня перевіряють тисячі людей на блокпостах та просто на вулицях. Попри всю уважність і обережність є ризик пропустити небезпечну особу, бо «у польових умовах» немає доступу до всіх необхідних даних про людину. А саме її можливі зв’язки з криміналом, ДРГ та «руським миром». І поки ЗСУ б’ється на передовій, диверсанти, навідники, колаборанти продовжують шкодити з тилу, вправно маскуються під законослухняних громадян.

Щоб зменшити такі ризики, YouControl спільно з Artellence та за підтримки СБУ розробили безкоштовний застосунок ТyHto для швидкої перевірки приватних осіб. Цей застосунок – наразі унікальна та ефективна розробка. Основні переваги – велика кількість публічних джерел інформації, технології порівняння обличчя, пошук за фото у соцмережах.

Головна місія — поглибити обізнаність про те, хто перед тобою. І таким чином підвищити точність та прискорити перевірки осіб у воєнний час і не тільки.

Застосунок перевіряє інформацію:

  • чи відповідає фото в паспорті дійсності
  • чи є паспорт недійсним/втраченим/викраденим
  • чи перебуває особа в розшуку
  • чи накладені на особу санкції РНБО
  • чи перебуває особа в реєстрі терористів/ ДРГ / в базі «Миротворець»
  • чи перебуває авто, на якому пересувається особа, в розшуку / викрадене.

Важливо: застосунок не містить, не зберігає і не передає персональних даних осіб. Він містить публічні дані з відкритих реєстрів.

Якщо фактор ризику спрацював, це не доказ, що перед вами злочинець, це сигнал для працівників поліції чи інших служб звернути увагу і провести більш глибоку і детальну перевірку.

Як це працює ТyHto?

Застосунок запитує ПІБ, серію та номер паспорта, дату народження особи, що перевіряється. Достатньо одного пункту, але чим більше відомостей, тим точніша перевірка.

Також можна сфотографувати особу та її фото у паспорті, щоб система встановила відповідність. Чи невідповідність

Щоб перевірити авто, введіть його номер. Якщо автомобіль не в розшуку, ви отримаєте відповідь із параметрами автівки: марку, модель, колір та рік випуску. Ця перевірка виявляє транспортні засоби, які використовують номерні знаки інших авто.

Тепер ви знаєте, чи можна довіряти людині, що перед вами. Чи, можливо, особа потребує додаткової поглибленої перевірки з боку поліції або спецслужб.

Для кого підходить?

Найбільше додаток стане у пригоді представникам ЗСУ, ТрО, СБУ, Нацгвардії, державних органів, волонтерам та мунварті під час щоденної перевірки осіб. Проте користуватися ним може кожен. Наприклад, під час перевірки орендодавця або орендаря. Навіть нових сусідів можна перевіряти.

ТyHto безкоштовний. Для реєстрації потрібен номер телефону.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA