прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » «Україна наполягає на створенні трибуналу, щоби притягнути до відповідальності політичне керівництво рф за всі злочини та звірства, скоєні на нашій землі» — Д. Шмигаль, глава уряду

«Україна наполягає на створенні трибуналу, щоби притягнути до відповідальності політичне керівництво рф за всі злочини та звірства, скоєні на нашій землі» — Д. Шмигаль, глава уряду

  • 19.09.2022 14:59

Вчора під час робочого візиту до Лондона Денис Шмигаль і Джастін Трюдо, прем’єр-міністр Канади,  обговорили притягнення росії до відповідальності за воєнні злочини в Україні: «Україна наполягає на створенні трибуналу, щоби притягнути до відповідальності політичне керівництво рф за всі злочини та звірства, скоєні на нашій землі», — цитує слова Дениса Шмигаля  “Урядовий портал“.

Глава українського уряду акцентував на жахливих злочинах, скоєних росією на території нашої держави, зокрема в Харківській області, де після деокупації були знайдені катівні та братські могили. Наш прем’єр-міністр підкреслив, що необхідно посилювати санкції проти російських енергоносіїв до повного ембарго, оскільки агресор продовжує використовувати цей важіль для шантажу й терору. Одним із кроків у цьому напрямі, за його словами, може стати встановлення граничної ціни на російський газ.

«Ще одним прикладом використання енергоресурсів як інструмента терору є захоплення Запорізької атомної електростанції. Єдиним способом запобігти аварії можуть бути скоординовані дії безпекових організацій. Тож ми закликаємо створити міжнародну місію ООН та Європейського Союзу, результатом якої стане повна демілітаризація ЗАЕС та навколишньої території», — відзначив Денис Шмигаль.

Він також подякував Канаді за лідерство в підтримці нашої держави та за надання військової допомоги. Він підкреслив, що збільшення й пришвидшення постачань зброї підтримає наступ українських військ для звільнення окупованих територій.

Денис Шмигаль і Джастін Трюдо серед іншого торкнулися питання післявоєнного відновлення України. Глава українського уряду висловив вдячність канадським партнерам за ухвалення національного законодавства, яке регулює механізм конфіскації російських активів.

«Агресор має платити за свою війну та руйнування. Не лише за рахунок репарацій, але й конфіскованими активами. Цей принцип повинен лягти в основу майбутньої системи безпеки», — зазначив прем’єр-міністр України.

Джастін Трюдо зі свого боку відзначив, що мужність України та українців надихають весь світ. А також  запевнив, що Канада віддана підтримці відновлення суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України та притягненню російського режиму до відповідальності за його незаконне вторгнення.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA