прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Укладено Дворічну угоду про співробітництво між урядом України та ЄРБ ВООЗ

Укладено Дворічну угоду про співробітництво між урядом України та ЄРБ ВООЗ

  • 21.01.2022 10:33

Подолання викликів, пов’язаних із пандемією COVID-19, та розвиток системи охорони здоров’я в Україні обговорили під час зустрічі в Києві прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та директор Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я доктор Ганс Клюге.

«У тісній співпраці з ВООЗ ми змогли вчасно зреагувати на виклики, що постали у зв’язку з пандемією, та ефективно боротися з поширенням нових штамів вірусу», — зазначив прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль наголосив, що реформа медицини є пріоритетом уряду України:

«Наша мета — забезпечити гідні умови надання медичних послуг для українців».

Під час зустрічі в присутності прем’єр-міністра було укладено Дворічну угоду про співробітництво між урядом України та Європейським регіональним бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я на 2022–2023 роки. Документ підписали міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та директор ЄРБ ВООЗ доктор Ганс Клюге.

«Знаково, що сьогодні вперше в багаторічній історії наших стосунків угода буде укладена на початку нового року. Це вказує на міцний характер нашої співпраці, метою якої є збереження здоров’я українців. Угода про співробітництво окреслює багато викликів, з якими Україна стикається в системі охорони здоров’я. Сьогодні ми робимо величезний внесок у розвиток наших партнерських стосунків та подальшої плідної співпраці», — сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Ганс Клюге підкреслив, що нова угода є важливим кроком до подальшого зміцнення системи охорони здоров’я України, а також впровадження поточних реформ у галузі охорони здоров’я.

Угодою між урядом України та ЄРБ ВООЗ:

  • передбачається  обмін інформацією щодо медичних виробів для діагностики in vitro, необхідних для запобігання виникненню і поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19;
  • забезпечується основа для співпраці в багатьох сферах системи охорони здоров’я.

Нагадаємо, що термін дії «зеленого» COVID-сертифіката скоротили до 270 днів.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA