Шостий ААС підтвердив неможливість повернення «ПриватБанку» колишнім власникам — PRAVO.UA Шостий ААС підтвердив неможливість повернення «ПриватБанку» колишнім власникам — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Шостий ААС підтвердив неможливість повернення «ПриватБанку» колишнім власникам

Шостий ААС підтвердив неможливість повернення «ПриватБанку» колишнім власникам

  • 15.11.2023 14:25
стратегічні напрями діяльності банків

Сьогодні, 15 листопада 2023 року, Шостий апеляційний адміністративний суд скасував рішення Окружного адміністративного суду м. Києва, який задовільнив позов колишнього співвласника «ПриватБанку» Ігоря Коломойського про визнання протиправним рішення щодо виведення неплатоспроможного “ПриватБанку” з ринку за участю держави.

Шостий апеляційний адміністративний суд закрив провадження в цій справі.

Про це повідомляє Національний банк України.

Нагадаємо, що рішенням від 18 квітня 2019 року Окружний адміністративний суд м. Києва визнав протиправними і скасував рішення органів державної влади про націоналізацію «ПриватБанку».

«Сьогодні, через шість років, суд підтвердив неможливість повернення «ПриватБанку» колишнім власникам, на докапіталізацію якого держава витратила понад 155 мільярдів гривень. Також слід констатувати, що всі рішення державних органів щодо націоналізації «ПриватБанку» є чинними», – прокоментував рішення апеляційного суду начальник управління претензійно-позовної роботи юридичного департаменту НБУ Віктор Григорчук.

 

Також нагадаємо, що 29 червня 2023 року Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду поставив крапку в іще одній справі відносно викупу державою 100 % акцій «ПриватБанку» за 1 гривню. ВС підтвердив законність закриття Господарським судом м. Києва провадження у справі № 910/19005/19

У лютому 2023 року Велика Палата ВС визнала правомірним закриття провадження за позовом Олександра Дубілета про визнання недійсним викупу акцій «ПриватБанку».

Північний апеляційний господарський суд залишив у силі ухвалу Господарського суду м. Києва про відмову в задоволенні заяви про забезпечення доказів у справі щодо націоналізації ПАТ КБ «ПриватБанк»

Читайте також: Патентна ув’язка в Україні служить
єдиній цілі — штучному продовженню
патентної монополії фармкомпаній

 

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA