прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » Семен Ханін взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції

Семен Ханін взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції

  • 06.07.2022 12:23

Семен Ханін, адвокат, керуючий партнер ЮК Amber Law Company, к.е.н., заслужений юрист України, член правління Асоціації адвокатів України, виступив на міжнародній науково-практичній конференції «Адміністративна юстиція в Україні: проблеми теорії та практики. Податкові спори в адміністративному судочинстві», яка відбувається в рамках Днів адміністративної юстиції в Україні.

4 та 5 липня 2022 року Верховним Судом за участі міжнародних партнерів, представників державних органів, науковців та експертів з різних країн було проведено міжнародну конференцію, під час якої було обговорено низку важливих питань щодо змін у податковій політиці та ефективних механізмів розв’язання податкових спорів, аналіз судової практики та міжнародного досвіду розгляду окремих категорій податкових спорів, а також оподаткування в умовах воєнного стану.

Семен Ханін представив результати власного дослідження за матеріалами наукового аналізу своєї адвокатської практики “Наказ про перевірку: оскаржити не можна оскаржити”.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA