600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Продовжено строки для українських заявників EUIPO

Продовжено строки для українських заявників EUIPO

  • 10.02.2023 10:07

Відомство інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO) повідомило про нове продовження строків для всіх сторін із зареєстрованим місцем проживання або офісом в Україні. Про це інформує УКРНОІВІ.

Усі строки, які спливають з 2 лютого до 2 квітня 2023 року включно, продовжено до 3 квітня 2023 року. Водночас також враховано попередні рішення виконавчого директора EUIPO про продовження строків, які охоплювали період з 24 лютого 2022 року до 1 лютого 2023 року.

Як зазначається, EUIPO й надалі розглядатиме необхідність наступних продовжень і додаткових заходів.

В УКРНОІВІ нагадують, що 9 березня 2022 року EUIPO спільно з інституціями ЄС оголосило про низку заходів у відповідь на військову агресію російської федерації проти України. Вони доповнюють обмежувальні заходи, які поступово запроваджувалися після незаконної анексії Криму в 2014 році.

Одним із перших заходів із початку повномасштабної війни стало припинення співпраці з роспатентом, Федеральною службою з інтелектуальної власності росії та Євразійським патентним відомством. Також в EUIPO гарантують, що всі дані щодо адрес сторін у реєстрах відомства відображають міжнародно визнані кордони України, виправляючи помилкові зазначення, де це необхідно.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA