600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Планується розширити коло чиновників, зобов’язаних заповнювати декларацію про доходи

Планується розширити коло чиновників, зобов’язаних заповнювати декларацію про доходи

  • 13.10.2021 14:39

Зобов’язання щодо обов’язкового заповнення та подання декларації про доходи може бути поширено на нові категорії державних службовців.

12 жовтня 2021 року народні депутати – члени Комітету Верховної Ради України розглянули два альтернативні законопроєкти – № 5881 та № 5881-1.

Мова йде про проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо поширення дії законодавства у сфері запобігання корупції на членів правління Фонду соціального страхування України, Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, Пенсійного фонду, членів Наглядової ради Пенсійного фонду та відповідних посадових осіб» від 2.09.2021 № 5881 та альтернативний проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо поширення дії закону на членів правління Фонду соціального страхування України, Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, Пенсійного фонду, Наглядової ради Пенсійного фонду та відповідних посадових осіб» від 21.09.2021 № 5881-1.

Проєкт закону пропонує включити в перелік осіб, які мають подавати декларації і на яких, відповідно, має поширюватися низка антикорупційних обмежень, посадових осіб Пенсійного фонду, Фонду соціального страхування, Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, а також членів правлінь і наглядових рад цих фондів.

Голова Комітету з питань антикорупційної політики Анастасія Радіна зазначила, що не наполягатиме на розгляді основного законопроєкту № 5881. Альтернативний законопроєкт врахував усі зауваження Міністерства юстиції та Національного агентства з питань запобігання корупції.

Члени Комітету ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроєкт № 5881-1 за основу і в цілому, а законопроєкт № 5881 відхилити.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA