прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Під час слідчих дій адвокатам пропонують додатково ідентифікувати себе за допомогою одягу

Під час слідчих дій адвокатам пропонують додатково ідентифікувати себе за допомогою одягу

  • 12.09.2022 11:24

Багато хто побачив фото із засідання Ради адвокатів України (5-6 вересня), де його учасники вдягнені в іменні футболки. “Українські адвокати вирішили носити іменні футболки, щоб ідентифікувати себе під час слідчих дій” — так  “Українським Новинам” прокоментували в пресслужбі Національної асоціації адвокатів.

У пресслужбі зазначили, що у воєнний час це має сенс, тому що адвокати працюють на першій лінії, не завжди у безпечних умовах та разом з іншими процесуальними особами:

“Саме зараз така ідентифікація може допомогти нашим колегам. У когось написано НАБУ, ДБР, а у нас “Адвокат” та прізвище. Тобто будь-яка особа може відразу ідентифікувати тебе як адвоката. Але це не зобов’язання, особистий вибір та бажання кожного”.

Іменні футболки — це особиста фінансова ініціатива адвокатів, кошти асоціації на її втілення не витрачалися, запевнили в НААУ.

Як повідомляють УН, НААУ запропонує адвокатам, які мають бажання придбати ідентифікувальні нашивки, замовити їх через офіційний сайт, а отримані від їх продажу кошти будуть спрямовані на благодійність, зокрема на допомогу адвокатам, які постраждали від воєнних дій.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA