Парламентарі обговорили законодавчі засади запровадження обігу вогнепальної зброї — PRAVO.UA Парламентарі обговорили законодавчі засади запровадження обігу вогнепальної зброї — PRAVO.UA
600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Парламентарі обговорили законодавчі засади запровадження обігу вогнепальної зброї

Парламентарі обговорили законодавчі засади запровадження обігу вогнепальної зброї

  • 11.11.2021 09:36

Парламентарі обговорили законодавчі засади запровадження та врегулювання обігу вогнепальної зброї в Україні.

Обговорення відбувалося в межах круглого столу на тему «Проблемні питання законодавчого врегулювання обігу цивільної вогнепальної зброї в Україні».

Круглий стіл був організований Комітетом Верховної Ради України з правоохоронної діяльності та відбувся 9 листопада 2021 року.

У роботі круглого столу взяли участь представники правоохоронних органів, Міністерства оборони України, уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Ради національної безпеки і оборони, навчальних закладів, громадських організацій та об’єднань, Консультативної місії Європейського Союзу.

Головні питання до обговорення:

  • право фізичних осіб, юридичних осіб – суб’єктів охоронної діяльності на придбання, володіння, зберігання, носіння, збут цивільної вогнепальної зброї, зокрема короткоствольної нарізної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії;
  • створення реєстру цивільної вогнепальної зброї, суб’єктів його ведення, захист конфіденційної інформації бази даних реєстру;
  • застосування цивільної вогнепальної зброї задля самозахисту та обговорення проєктів законів про право на цивільну вогнепальну зброю (реєстр. № 5708) та про право на самозахист та володіння цивільною вогнепальною зброєю (реєстр. № 5708-1).

Результат – учасники круглого столу «Проблемні питання законодавчого врегулювання обігу цивільної вогнепальної зброї в Україні» домовились про спільну роботу з напрацювання нової законодавчої бази та змін до чинного законодавства, що регулює обіг вогнепальної зброї.

Нагадаємо, що в червні 2021 року Комітет з питань правової політики рекомендував парламенту прийняти за основу законопроєкт № 4612 “Про внесення зміни до статті 23 Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність” щодо гарантій адвокатської діяльності”. Документ передбачає надання права на придбання, зберігання, носіння та застосування травматичної зброї адвокатами.

 

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Zabavi 3.09.23
IKAR 10.09.23
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA