600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НБУ вніс зміни до порядку здійснення авторизації діяльності надавачів фінансових платіжних послуг

НБУ вніс зміни до порядку здійснення авторизації діяльності надавачів фінансових платіжних послуг

  • 03.03.2023 12:20
НБУ

Національний банк України вніс зміни до порядку здійснення авторизації діяльності надавачів фінансових платіжних послуг та обмежених платіжних послуг і встановив додаткові вимоги до заявників, які мають намір отримати авторизацію діяльності на платіжному ринку України. Такі вимоги повинні також виконуватися протягом усього строку дії авторизації.

Зокрема, встановлено додаткові вимоги в частині:

  • ділової репутації та професійної придатності відповідального працівника за проведення фінансового моніторингу;
  • технічних та інших умов, необхідних для надання фінансових платіжних послуг (наявність комп’ютерної техніки, належних облікових та реєструвальних систем, приміщення за місцем розташування заявника);
  • відсутності виявлених фактів порушень у сфері фінансового моніторингу та сфері реалізації спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) протягом одного року, що передує даті подання до Національного банку пакета документів для авторизації.

Крім того, строк для переліцензування заявників, які мають ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, продовжено з шести до дев’яти місяців.

Відповідні норми містить постанова правління Національного банку України від 1 березня 2023 року № 14 “Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України щодо порядку здійснення авторизації діяльності надавачів фінансових платіжних послуг”, що набирає чинності з 3 березня 2023 року.

Поділитися
Теги НБУ

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA