600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НАЗК внесло Metro Cash & Carry до переліку міжнародних спонсорів війни

НАЗК внесло Metro Cash & Carry до переліку міжнародних спонсорів війни

  • 28.02.2023 17:31

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) повідомило про внесення компанії Metro Cash & Carry до переліку міжнародних спонсорів війни. Таке рішення прийнято через позицію керівництва компанії продовжувати діяльність у росії.

У НАЗК зазначають, що, крім бізнесу у сфері ритейлу, інтереси керівництва компанії тісно пов’язані зі стратегічними галузями російської економіки: нафтогазовою та банківською сферами. А це прямо впливає на підтримку російської військової машини.

Так, за результатами журналістських розслідувань стало відомо, що ключовий акціонер Metro Cash & Carry Даніель Кретинські контролює EP Infrastructure (EPIF), що володіє 49% компанії Eustream. Ця компанія управляє газотранспортною системою, що транспортує російський газ до Центральної та Східної Європи.

Також Metro Cash & Carry визнала прийнятною сплату картками “Мір” (проєкт «сбєрбанку») та реалізацію нових проєктів у росії, таких як мережа продуктових магазинів «біля дому» — «Фасоль».

Дослідники діяльності Metro Cash & Carry в рф також звертають увагу на участь компанії в «ідеологічних» російських ініціативах.

 

Читайте також: НАЗК внесло французьку корпорацію Auchan до переліку міжнародних спонсорів війни

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA