прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НААУ отримала Міжнародну нагороду за захист прав людини - 2022 ім. Скотта Кросбі

НААУ отримала Міжнародну нагороду за захист прав людини – 2022 ім. Скотта Кросбі

  • 19.10.2022 14:49
Рубрика Новини

Національна асоціація адвокатів України взяла участь у конференції Європейської асоціації адвокатів з кримінального права (European Criminal Bar Association), присвяченій ролі захисту прав людини та трансформації європейського судового простору. Захід відбувся у м. Сент-Джуліанс (Республіка Мальта). Українську адвокатуру представляв заступник голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій.

Високу нагороду НААУ було вручено на початку роботи конференції. Президент ECBA Вінсент Асселіно та представник комітету ECBA із захисту прав людини Алексіс Анагностакіс відзначили надзвичайний героїзм народу України у самовідданій боротьбі з агресором.

Вінсент Асселіно, зокрема, зазначив:

«Нагорода Скотта Кросбі,  якої удостоєно Національну асоціацію адвокатів України, є виправданою і цілком заслуженою. ECBA схвалює зусилля Національної асоціації адвокатів України з підтримки справедливості в цій зруйнованій війною країні».

Водночас представник комітету ECBA із захисту прав людини Алексіс Анагностакіс так прокоментував цю подію:

«Вшановуючи країну, її громадян та їхні жертви, ми тепер ніколи не скажемо, що українці воюють як герої! Віднині ми говоритимемо, що герої воюють як українці! Колосальна та героїчна робота українських адвокатів під час війни надихає і водночас захоплює нас всіх. Незважаючи на бомбардування, кров та сльози, адвокати та судді досягли успіху в підтримці верховенства права та прав людини під час руйнівної війни. Завдяки їм суди та правова система працюють безперебійно. НААУ проявила величезну солідарність не лише з адвокатами, вона допомагала всім стражденним, хто звертався по допомогу. Це була не лише правова допомога, а й допомога продуктами харчування, одягом, медикаментами і фінансами. Саме тому нагорода вручається цього року героям адвокатської професії. Ваша перемога – це наша перемога! Премія названа на честь нашого друга і колеги Скотта Кросбі, який залишив цей світ 2020 року. Для нього права людини завжди були на першому місці і, якби він був сьогодні з нами, переконаний, він був би з українцями і боровся за права людини в Україні!».

Зі свого боку, Валентин Гвоздій подякував міжнародним колегам за підтримку, відзначивши роль усіх українських адвокатів у боротьбі за свободу та незалежність:

«Ця нагорода є високою оцінкою роботи всіх адвокатів України, які відстоюють верховенство права та виборюють мир в Україні. Від імені всіх українських адвокатів щиро дякую міжнародній адвокатській спільноті за постійну підтримку в цей непростий час. Війна в Україні вбиває наших громадян, руйнує і нищить наші оселі, інфраструктуру і культурну спадщину. Зараз у адвокатів України чимало роботи. Багато з нас боронять Україну на фронті, а ті, хто в тилу, надають безоплатну правову допомогу громадянам, дітям, які залишилися без батьків, або допомагають у пошуку батьків. Ми допомагаємо військовослужбовцям. Наша згуртованість і відданість професії стала сьогодні нашим фронтом! Погоджуюся з Алексісом Анагностакісом, який сказав, що 2023 року ми проведемо вручення премії з прав людини імені відомого адвоката-правозахисника Скотта Кросбі в Україні – у вільній і мирній Україні. Переконаний, що так і буде!».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA