600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » На Службу судової охорони поширять порядок військового обліку, встановлений для поліцейських, – Комітет рекомендує прийняти законопроєкт у цілому

На Службу судової охорони поширять порядок військового обліку, встановлений для поліцейських, – Комітет рекомендує прийняти законопроєкт у цілому

  • 15.04.2021 12:50

Під час засідання 14 квітня 2021 року Правовий комітет ВР вирішив рекомендувати парламенту прийняти в другому читанні та в цілому законопроєкт № 3935  щодо врегулювання окремих питань проходження служби у Службі судової охорони.

Нагадаємо, Рада підтримала в першому читанні проєкт закону ще 4 листопада 2020 року.

Документ передбачає реформування Служби судової охорони. Зокрема, на співробітників ССУ поширять особливий порядок військового обліку, встановленого для поліцейських, осіб начальницького та рядового складу Міністерства внутрішніх справ України, оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, Державної кримінально-виконавчої служби України.

Також передбачать, що до складу Служби зможуть входити:

  • співробітники служби,
  • державні службовці,
  • інші працівники.

Для захисту своїх прав і законних інтересів співробітники служби можуть утворювати професійні об’єднання і професійні спілки відповідно до Закону «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності». Проте профспілкам співробітників Служби судової охорони і їх членам заборонять організовувати страйки або брати участь у них.

Також Комітет рекомендує парламенту прийняти в цілому законопроєкт щодо поетапного впровадження ЄСІТС.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA