600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Міністри юстиції 40 країн обговорили підтримку МКС і розслідування ним злочинів, скоєних росією в Україні

Міністри юстиції 40 країн обговорили підтримку МКС і розслідування ним злочинів, скоєних росією в Україні

  • 21.03.2023 13:35
Фото: https://gp.gov.ua

У Лондоні відбулася конференція міністрів юстиції держав світу для обговорення підтримки розслідування Міжнародним кримінальним судом воєнних злочинів рф в Україні. Про це повідомляють пресслужби Мін’юсту та Офісу Генпрокурора.

На зустрічі, організованій Великобританією та Нідерландами, було представлено понад 40 країн.

Україну на цьому заході представляли Генеральний прокурор Андрій Костін та vіністр юстиції України Денис Малюська.

Президент України Володимир Зеленський? виступаючи із відеозверненням в Ланкастер-хаусі в центрі Лондона, де зібралися міністри юстиції з усього світу, закликав їх підтримати всі елементи міжнародних зусиль, «щоб агресор був точно покараний».

За словами Президента України, «коло партнерів, готових працювати разом, щоб покарати росію за агресію, неминуче розширюється. І робить перспективу покарання дедалі більш реалістичною».

За словами Генпрокурора України Андрія Костіна, його «відомство вже ініціювало розслідування понад 72 000 воєнних злочинів».

«Ордер на арешт путіна довів, що МКС і Офіс прокурора Каріма Хана безкомпромісно стоять на варті справедливості. Сьогоднішня зустріч — черговий доказ того, що справедливість є нашою спільною фундаментальною цінністю, і ми не допустимо безкарності за міжнародні злочини», — наголосив Андрій Костін під час свого виступу.

Андрій Костін висловив переконання, що знищення України та української ідентичності — цілеспрямована стратегія рф. І незаконна депортація українських дітей є частиною цієї стратегії. Ба більше, росія щодня застосовує засоби та методи ведення війни, заборонені міжнародним правом.

Міністр юстиції України Денис Малюська у своєму виступі на конференції зазначив, що «існує не лише потужна воєнна підтримка України. Існує також і міцна юридична кооперація, яка працює на результат!»

«Ми бачимо, як російські піхотинці скрупульозно виконують незаконні накази, віддані кремлем. Багато сімей втратили своїх рідних, регіони — інфраструктуру, ціла країна була напівзруйнована російськими солдатами. Ці збитки мають бути компенсовані», — наголосив Денис Малюська.

 

Читайте також: Міжнародний кримінальний суд
видав ордер на арешт президента росії владіміра путіна —
підозрюють у скоєнні воєнного злочину незаконної депортації
та переміщення дітей з окупованих районів України до рф

Поділитися
Теги МКС

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA