Країна-терорист подала до МКС позов проти України за знищення Каховської ГЕС — PRAVO.UA Країна-терорист подала до МКС позов проти України за знищення Каховської ГЕС — PRAVO.UA
600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Країна-терорист подала до МКС позов проти України за знищення Каховської ГЕС

Країна-терорист подала до МКС позов проти України за знищення Каховської ГЕС

  • 08.06.2023 14:05
ФОТО: Офіс Генерального прокурора

Росія звернулася до Міжнародного кримінального суду і Міжнародного суду ООН зі звинуваченнями проти України в нібито руйнуванні захопленої окупантами Каховської ГЕС «масованими артилерійськими обстрілами». Про це повідомляє «Українська правда».

«Київський режим не тільки завдав масованих артилерійських ударів по греблі в ніч на 6 червня, а й навмисно підняв рівень води в Каховському водосховищі до критичної позначки», – заявив російський дипломат в МКС Олександра Шульгін.

Нагадаємо, за фактом підриву дамби Каховської ГЕС СБУ відкрила кримінальне провадження. Розслідування розпочато за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) та ст. 441 (екоцид) Кримінального кодексу України.

6 червня Офіс Генерального прокурора поінформував МКС про підрив греблі Каховської ГЕС російським загарбниками і надіслав усю необхідну інформацію.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA