прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Х Міжнародний судово-правовий форум розпочав роботу

Х Міжнародний судово-правовий форум розпочав роботу

  • 15.09.2022 10:34
Рубрика Новини
Х Міжнародний Судово-правовий форум

Сьогодні в Києві розпочав роботу Х Міжнародний судово-правовий форум. Дводенний захід проходить в онлайн-форматі. Організатором форуму стала газета «Юридична практика» за підтримки генерального партнера — Equity, галузевого партнера — ADER HABER та експертного партнера L.I. Group.

«Війна пришвидшила всі процеси в державі, зокрема й судову реформу», — зазначив шеф-редактор видавництва «Юридична практика» Рустам Колесник, відкриваючи ювілейний судово-правовий форум. Він висловив сподівання, що саме зараз будуть закладені основи функціонування післявоєнної системи правосуддя в Україні.

Всеволод Князєв, Голова Верховного Суду, звертаючись до учасників форуму, наголосив, що лише спільними зусиллями всіх представників сфери правосуддя, особливо в перші місяці війни, вдається вирішувати найбільш складні питання, що виникають у їх діяльності.

«На сьогодні сфера правосуддя функціонує на належному рівні, наскільки це можливо в умовах війни», — констатував Всеволод Князєв, відзначивши також важливість комунікації всіх представників юридичної професії та висловивши впевненість, що темою наступного форуму стане забезпечення правосуддя після перемоги над ворогом.

Денис Маслов, голова Комітету ВР з питань правової політики, звернув увагу на основні виклики України у сфері правосуддя: забезпечення функціонування судової системи під час війни, забезпечення компенсації всім постраждалим тощо. Він наголосив, що вдалося не лише втримати судову систему, але і розпочати повноцінну реформу, реальні зміни.

Очільник профільного парламентського комітету акцентував, що чіткі кроки з реформування, зокрема судової гілки влади, включено в євроінтеграційні вимоги до України. На думку народного депутата, є всі передумови для того, щоб реальні кроки були втіленні в життя.

Звертаючись до учасників форуму, Олег Маліневський, партнер EQUITY, зазначив, що на долю української судової системи за останні роки випало занадто багато випробувань, але українська судова система не просто вистояла в цій боротьбі, остаточно позбавилась комплексів та орієнтиру на пострадянське право. Він наголосив, що Україні, зокрема судовій системі, слід максимально ефективно використати можливості, які надає процес євроінтеграції.

«Ми повинні враховувати найкращих досвід, але і пропонувати своє з огляду на наші реалії. Адже ми зараз перебуваємо в безпрецедентних обставинах», — наголосив Олег Маліневський.

Протягом двох днів учасники форуму зосередяться на актуальних питаннях здійснення правосуддя в умовах війни, подолання кадрового дефіциту в судах, відповідальності за воєнні злочини рф в Україні, перспективних механізмах отримання компенсації за шкоду, заподіяну воєнними діями, нюансах судового захисту власності та спорів із державою.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA