прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » КДКА Донецької області відновила розгляд скарг на адвокатів

КДКА Донецької області відновила розгляд скарг на адвокатів

  • 12.08.2022 10:48
Фото: https://vkdka.org/

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Донецької області провела перше після повномасштабного воєнного вторгнення рф на територію України засідання із розгляду скарг на адвокатів.

Під час засідання, яке відбулося 11 серпня у приміщенні Національної асоціації адвокатів України в Києві, було розглянуто три скарги.

За результатами проведення перевірки відомостей про дисциплінарні проступки, викладені заявниками, члени дисциплінарної палати прийняли відповідні рішення з питання порушення дисциплінарних справ.

Також під час засідання було проаналізовано останні рішення Ради адвокатів України, а також вирішено низку організаційних питань, пов’язаних із проведенням заходів на новому місці, та складено графік наступних засідань.

«Сьогодні ми фактично відновили повноцінну діяльність нашої дисциплінарної палати в умовах війни, — прокоментувала підсумки засідання голова КДКА Донецької області Тетяна Коростеліна. — У найближчих планах — відновлення роботи з визначення рівня фахової підготовленості осіб, які виявили намір отримати право на зайняття адвокатською діяльністю».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA