600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ЮФ «Ілляшев та Партнери» заявила про непричетність до подій навколо ВС

ЮФ «Ілляшев та Партнери» заявила про непричетність до подій навколо ВС

  • 16.05.2023 18:51
https://attorneys.ua/

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери», яка представляє інтереси компанії Ferrexpo AG (Швейцарія) та українських підприємств, що входять до її структури, у судах понад п’ять років (із 2017 року), опублікувала заяву щодо подій навколо Верховного Суду.

Зокрема, зазначається, що фірма веде багато проєктів, пов’язаних із діяльністю підприємств компанії Ferrexpo AG, розташованих в Україні. Водночас юридична фірма «Ілляшев та Партнери» жодним чином не пов’язана з Костянтином Жеваго.

«У справі щодо визнання недійсним договору купівлі-продажу 40,19% акцій ПрАТ «Полтавський ГЗК» за позовами колишніх акціонерів адвокати юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» представляли інтереси Ferrexpo AG (Швейцарія) та ПрАТ «Полтавський ГЗК» із 2020 року.

19 квітня Велика Палата Верховного Суду, розглянувши касаційну скаргу Fеrrexpo AG (Швейцарія), поставила крапку в довготривалому судовому спорі та скасувала постанову Північного апеляційного господарського суду про витребування акцій ПрАТ «Полтавський ГЗК» чотирьом компаніям – колишнім акціонерам. Верховний Суд залишив 40,19% акцій у власності законного власника — Ferrexpo AG (Швейцарія).

Рішення Великої Палати Верховного Суду в цій справі є законним, об’єктивним та справедливим. Воно свідчить про дотримання Україною принципів верховенства права та захист іноземних інвестицій», — сказано в заяві.

У заяві також наголошується, що ЮФ «Ілляшев та Партнери» жодним чином не причетна до подій, про які йдеться у повідомленні правоохоронних органів. «Усі адвокати працюють у звичайному режимі. Жодних запитань від Національного антикорупційного бюро України з цього питання до нас поки що не надходило», — заявили в компанії.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA