Голова Task Force UA Антон Кориневич: група переорієнтувалася на конфіскацію активів у закордонній юрисдикції — PRAVO.UA Голова Task Force UA Антон Кориневич: група переорієнтувалася на конфіскацію активів у закордонній юрисдикції — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Голова Task Force UA Антон Кориневич: група переорієнтувалася на конфіскацію активів у закордонній юрисдикції

Голова Task Force UA Антон Кориневич: група переорієнтувалася на конфіскацію активів у закордонній юрисдикції

  • 14.11.2022 15:50
ФОТО: gp.gov.ua

Голова Task Force UA – Міжвідомчої робочої групи з питань розшуку, арешту та подальшої конфіскації активів Антон Кориневич зазначив, що наразі група переорієнтувалася на конфіскацію активів як на головне завдання: «Ключовий акцент робиться на закордонній юрисдикції. Ми не забуваємо про національну юрисдикцію, але розуміємо, що основні активи російських злочинців перебувають за кордоном. Кримінальні провадження і вироки – це те, що нам дасть змогу говорити про необхідність конфіскації російських активів за кордоном». Ці слова наводить пресслужба Офісу Генерального прокурора.

Надходження в Україну активів російських громадян та деяких українців, які потенційно є причетними до злочинів проти України або підтримують агресію рф, має стати кінцевим результатом діяльності Task Force – Міжвідомчої робочої групи з питань розшуку, арешту та подальшої конфіскації активів. На цьому наголосив Генеральний прокурор Андрій Костін.

Очільник прокуратури поінформував про значний поступ у діяльності української Task Force з моменту переформатування.  Затверджено положення, яке чітко окреслює зону відповідальності кожного з 4 основних напрямів діяльності групи:

  • санкційний напрям,
  • виявлення та арешт активів,
  • вилучення та конфіскація активів,
  • розвиток законодавства з цих питань.

За результатом роботи правоохоронного напряму сформовано таблицю з топ-100 пріоритетних осіб, які мають значні майнові статки та щодо яких є кримінальні провадження з реальною судовою перспективою.

Андрій Костін закликав правоохоронців негайно активізувати розслідування таких кримінальних проваджень задля досягнення реального результату діяльності Task Force у вигляді конфіскації активів російських злочинців та скерування їх з-за кордону до України.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA