Питання повернення незаконно виведених активів Генеральний прокурор обговорила із представником Світового банку — PRAVO.UA Питання повернення незаконно виведених активів Генеральний прокурор обговорила із представником Світового банку — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Питання повернення незаконно виведених активів Генеральний прокурор обговорила із представником Світового банку

Питання повернення незаконно виведених активів Генеральний прокурор обговорила із представником Світового банку

  • 25.11.2021 11:56
Питання повернення незаконно виведених активів обговорили на зустрічі Генеральний прокурор Ірина Венедіктова та регіональний директор Світового банку у справах країн Східної Європи Аруп Банерджі.
Під час зустрічі сторони обговорили основні напрями співпраці у сфері боротьби з корупцією. Ірина Венедіктова наголосила:
«Корупція – це іржа, яка роз’їдає наше суспільство. Ми маємо це змінити, і це спільна відповідальність для всіх правоохоронних та державних органів. Боротьба з нею – надважлива для процвітання країни».

За словами пані Венедіктової, ще один ключ до успішного розвитку – судова реформа: громадяни України та іноземні інвестори хочуть жити за прозорими правилами в країні з верховенством права, а не корупції, знати, що вони захищені від протиправних діянь.

Генеральний прокурор також розповіла про інші основні пріоритети роботи прокуратури на сьогодні:

  • боротьбу з екологічними злочинами;
  • розслідування військових і воєнних злочинів;
  • розслідування злочинів проти дітей;
  • захист прав інвесторів.
Окрему увагу під час зустрічі було приділено питанню повернення активів, незаконно виведених з України, із різних юрисдикцій і важливості досвіду фахівців Світового банку у цьому. Генеральний прокурор додала:
«Нам потрібна спільна дорожня карта з повернення активів, а також експертна підтримка Світового банку для розробки дієвих механізмів. Також ми відкриті до обміну досвідом у сфері обігу криптовалюти».
Регіональний директор Світового банку у справах країн Східної Європи Аруп Банерджі високо оцінив зусилля української сторони щодо розвитку антикорупційної інфраструктури.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA