прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Funny Legal News від «Юридичної практики» за 21.01.2022

Funny Legal News від «Юридичної практики» за 21.01.2022

  • 21.01.2022 17:43

Робочий тиждень добігає завершення, тому пропонуємо добірку цікавих та дещо курйозних новин Funny Legal News від «Юридичної практики».

Покарано поліцейських, які відмовилися від виклику на пограбування заради полювання в Pokemon Go

У Лос-Анджелес два американські поліцейські, які замість того, щоб реагувати на виклик про пограбування, вирушили на полювання за покемонами, були звільнені.

Луїс Лозано та Ерік Мітчелл подорожували вулицями у пошуках фантастичних істот у грі для смартфонів із доповненою реальністю, як свідчать документи, вони зловили рідкісного Snorlax, а також важковловимого Togetic, але не злочинців.

Запис їхньої розмови в машині засвідчив, що вони чули виклик про необхідність прибути до лос-анджелеського універмагу, але натомість вирішили поїхати далі, граючи в гру.

Обом чоловікам було пред’явлено численні обвинувачення у порушенні дисципліни. Вони визнали, що не відреагували на дзвінок про пограбування під час інциденту у квітні 2017 року, але заперечували, що грали у гру Pokemon Go.

Під час розгляду дисциплінарної справи вони наполягали на тому, що просто обговорювали гру, та заперечували проти звільнення.

Проте апеляційний суд Каліфорнії не повірив їхнім поясненням і визнав їх звільнення законним. Відповідні документи було опубліковано в січні цього року.

Нагадаємо, що гра Pokemon Go була популярною від середини 2010-х років: мільйони людей у всьому світі «приклеїлися» до своїх смартфонів у пошуках фантастичних істот. Популярність гри була настільки великою, що кілька військових об’єктів попереджали військовослужбовців про небезпеку гри на базах, у тому числі поблизу злітно-посадкових смуг.

Кім Кардаш’ян може виступити як адвокат у своїй першій справі проти свого чоловіка

Кім Кардаш’ян, яка нещодавно склала іспит на адвоката, може виступити як адвокат у першій справі проти свого чоловіка Каньє Веста щодо встановлення опіки над їхніми чотирма дітьми. Шанувальники Кім і Каньє припускають, що в майбутньому подружжя може бути втягнутим у важкий процес розлучення та встановлення опіки над дітьми.

Це сталося після того, як репер заявив, що, коли він забирав дочку Норт, охорона не пустила його в будинок Кардаш’ян. Каньє, у якого четверо спільних дітей з Кім, заявив, що охорона заважає йому в спілкуванні з дітьми.

Новаку Джоковичу анулювали австралійську візу перед Australian Open за спробу уникнути вакцинації від COVID-19

16 січня 2022 року колегія з трьох суддів округу Вікторія Федерального суду Австралії одноголосно підтримала рішення міністра імміграції Алекса Хоука анулювати візу Новака Джоковича. Це створило підстави для негайного видворення легенди. Він є 20-разовим чемпіоном турнірів Великого шолома та 9-разовим чемпіоном Australian Open.

Джокович приїхав до Мельбурна для участі у Відкритому чемпіонаті Австралії. Він був одним із невеликої групи гравців, яким надали медичне звільнення від обов’язкової вакцинації проти COVID-19. Це рішення погодили Tennis Australia та Департамент охорони здоров’я та соціального забезпечення штату Вікторія. Рішення викликало обурення серед тенісних уболівальників та широкого загалу в Австралії, оскільки його вважали нетиповим.

На початку цього місяця Джоковича було затримано австралійськими прикордонними силами. Ті визначили, що спортсмен не дотримався вимог в’їзду, встановлених для невакцинованих осіб. У зв’язку з цим:

  • його віза була негайно анульована,
  • він кілька днів перебував у готелі Park Hotel, де утримуються іммігранти.

Проте суд скасував це рішення, посилаючись на порушення процедури – уряд не надав Джоковичу часу для зв’язку:

  • зі своїми адвокатами,
  • з представниками тенісної влади перед допитом.

Згодом Джокович визнав, що він дав неправдиві свідчення під присягою про те, що у грудні він перехворів на COVID-19, та про дотримання відповідних протоколів ізоляції.

Після відкриття цієї обставини Хоук повторно скасував візу Джоковича. Джокович негайно звернувся з апеляцією, щоб скасувати це рішення Хоука. Колегія з трьох суддів федерального суду одноголосно відхилила апеляцію Джоковича і підтримала рішення Хоука. Мотиви їхнього рішення буде опубліковано пізніше.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA