Ексзаступнику керівника Офісу Президента повідомлено про підозру — PRAVO.UA Ексзаступнику керівника Офісу Президента повідомлено про підозру — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Ексзаступнику керівника Офісу Президента повідомлено про підозру

Ексзаступнику керівника Офісу Президента повідомлено про підозру

  • 22.05.2024 16:56
Фото: https://www.president.gov.ua/

Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура України повідомили колишньому заступнику керівника Офісу Президента України (2019-2024 рр.) про підозру в незаконному збагаченні. Відповідні повідомлення опублікували пресслужби НАБУ та САП.

За даними ЗМІ, мова йде про Андрія Смирнова.


САП скерувала до суду справу
стосовно нардепа, викритого
на підкупі топпосадовців
у сфері відновлення


За даними слідства, у період з 2020 до 2022 р. посадовець набув активи вартістю 17,1 млн грн, маючи заощадження та офіційний дохід за цей період у розмірі понад 1,3 млн грн. Таким чином, різниця між вартістю придбаного майна та коштами чиновника становила 15,7 млн грн.

Йдеться про 2 автівки (Mercedes-Benz, Volkswagen), 2 мотоцикли (Honda, BMW), три паркомісця в Києві, квартиру у Львові та земельну ділянку на Закарпатті.

За версією правоохоронців, аби приховати наявність цього майна, посадовець оформив його переважну частину на рідного брата, зберігши за собою право розпоряджатися ним у повному обсязі. Мотоцикл Honda зареєстрував на друга, а згодом переоформив на себе.

У НАБУ та САП акцентували, що викриття злочину відбулось після публікації розслідування журналістів «Української правди», а також за сприяння Національного агентства з питань запобігання корупції.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA