прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Дев'ять країн ЄС уже не приймають документів від росіян для оформлення туристичних віз

Дев’ять країн ЄС уже не приймають документів від росіян для оформлення туристичних віз

  • 13.09.2022 15:13

Дев’ять країн ЄС, а саме Польща, Чехія, Словаччина, Латвія, Литва, Естонія, Данія, Нідерланди та Бельгія, не приймають від росіян документів на оформлення туристичних віз. Про це пише “Суспільне”  з посиланням на “РИА Новости”, які, своєю чергою, посилаються на Асоціацію туроператорів росії.

Загалом строки розгляду візових заяв росіян збільшилися ще до 12 вересня (відколи ЄС скасував дію спрощеного візового режиму). У середньому розгляд документів займає близько чотирьох тижнів, але ситуація дуже відрізняється від консульства до консульства, цитують туроператорів.

Ще продовжують приймати документи для туристичних поїздок Греція, Італія, Іспанія, Франція, Угорщина та Кіпр (національна віза, не шенген).

Як ми вже писали, на практиці для російських заявників це означатиме:

  • вищий візовий збір: він зросте з 35 до 80 євро для всіх заявників;
  • збільшений час розгляду: стандартний кінцевий строк прийняття консульствами рішення щодо візових заявок збільшиться з 10 до 15 днів. Цей період може бути подовжено максимум до 45 днів в окремих випадках, коли необхідний додатковий розгляд заявки;
  • більш обмежувальні правила щодо багаторазових віз: заявники більше не матимуть легкого доступу до віз, дійсних для багаторазових в’їздів до Шенгенської зони;
  • довший перелік підтверджувальних документів: заявники повинні будуть надати повний перелік підтверджувальних документів під час подання заяви на отримання візи.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA