Будівництво «Охматдиту»: ВАКС постановив стягнути 30 млн грн на користь ДП «Укрмедпроектбуд» — PRAVO.UA Будівництво «Охматдиту»: ВАКС постановив стягнути 30 млн грн на користь ДП «Укрмедпроектбуд» — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Будівництво «Охматдиту»: ВАКС постановив стягнути 30 млн грн на користь ДП «Укрмедпроектбуд»

Будівництво «Охматдиту»: ВАКС постановив стягнути 30 млн грн на користь ДП «Укрмедпроектбуд»

  • 26.12.2022 13:35

У понеділок, 26 грудня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду ухвалила вирок та визнала винними двох осіб у справі щодо завдання збитків під час будівництва «Охматдиту», а також повністю задовольнила цивільний позов державного підприємства «Укрмедпроектбуд» до обвинувачених та стягнула на його користь грошові кошти у розмірі 30 017 002,98 грн. Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

Ексочільницю ДП «Укрмедпроектбуд» суд визнав винною у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, та призначив їй покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права обіймати посаду керівника суб’єкта підприємництва, у статутному капіталі якого є частка державної або комунальної власності, строком на 3 роки. Їй призначили штраф у розмірі 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян – 12 750 грн.

Її пособника – ексдиректора ТОВ «Укрпрофмед» – суд визнав винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки з позбавленням права обіймати посаду керівника суб’єкта господарювання строком на 3 роки. Йому призначили штраф у розмірі 600 неоподаткованих мінімуми доходів громадян – 10 200 грн.

Обох обвинувачених суд звільнив від покарання за ч. 1 ст. 366 КК України у зв’язку із закінченням строків давності кримінального провадження.

Вирок може бути оскаржений упродовж 30 днів із дня його проголошення шляхом подання апеляційної скарги через Вищий антикорупційний суд до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA