прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АПУ, NYSBA та GAN в рамках Меморандуму про співпрацю спрямовують зусилля на навчання юристів, слідчих та інших осіб міжнародного кримінального права

АПУ, NYSBA та GAN в рамках Меморандуму про співпрацю спрямовують зусилля на навчання юристів, слідчих та інших осіб міжнародного кримінального права

  • 10.11.2022 10:08

З початку повномасштабного вторгнення росії до України Асоціація правників України (АПУ), Global Accountability Network (GAN) та Асоціація адвокатів штату Нью-Йорк (The New York State Bar Association, NYSBA) об’єднали зусилля, щоб українські та міжнародні правники мали можливість реалізувати спільні заходи для відновлення верховенства права.

Так, АПУ, NYSBA та GAN зобов’язалися підтримувати й захищати верховенство права, яке порушено з огляду на ймовірно скоєні міжнародні злочини російською федерацією, якщо їх буде доведено в суді або трибуналі відповідної юрисдикції. Така позиція закріплена у Меморандумі про співпрацю.

Зокрема, у документі йдеться, що ефективний розгляд ймовірних воєнних злочинів, скоєних росією, може здійснити міжнародний спеціальний трибунал. Сторони зазначають: для того щоб спеціальний трибунал функціонував справедливо та ефективно, існує потреба в навчанні юристів, слідчих та інших осіб міжнародного кримінального права, збирання доказів для використання на підтримання обвинувачення згідно з міжнародним кримінальним правом і переслідування злочинів, як це визначено міжнародним кримінальним правом.

Саме для цього сторони об’єднують зусилля для розробки і підтримки відповідних освітніх програм, включаючи безперервну юридичну освіту та громадську юридичну освіту, а також поширення відповідних навчальних матеріалів.

Документ підписали президентка АПУ Анна Огренчук, виконавча директорка GAN Кейт Пауерс та президентка NYSBA Шеррі Левін Воллах.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA