600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АП ВАКС залишила під вартою можливого організатора надання неправомірної вигоди ексзаступнику міністра розвитку громад, територій та інфраструктури

АП ВАКС залишила під вартою можливого організатора надання неправомірної вигоди ексзаступнику міністра розвитку громад, територій та інфраструктури

  • 23.02.2023 13:11
Рубрика Новини

22 лютого 2023 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула апеляційні скарги сторони захисту на ухвалу слідчого судді ВАКС від 24 січня 2023 року про обрання запобіжного заходу ймовірному організатору надання неправомірної вигоди ексзаступнику міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі понад 100 млн грн із покладанням додаткових обов’язків. Про це повідомляє пресслужба АП ВАКС.

Підозрюваному інкримінують створення та керування організованою групою, яка може бути причетною до надання неправомірної вигоди ексзаступнику міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України в розмірі 400 тис. доларів (ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 369 Кримінального кодексу України).

За результатами розгляду колегія суддів Апеляційної палати залишила без задоволення апеляційні скарги сторони захисту, а ухвалу слідчого судді ВАКС – без змін.

Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Раніше у цій справі АП ВАКС змінила запобіжний захід  ексзаступнику міністра розвитку громад, територій та інфраструктури з домашнього арешту на тримання під вартою.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA