Aequo – постійний юридичний партнер конкурсу МУХі-2021 — PRAVO.UA Aequo – постійний юридичний партнер конкурсу МУХі-2021 — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » Aequo – постійний юридичний партнер конкурсу МУХі-2021

Aequo – постійний юридичний партнер конкурсу МУХі-2021

 • 12.11.2021 15:48
Рубрика Прес-релізи

Aequo системно підтримує проєкт МУХі, спрямований на послідовну і тривалу роботу з підтримки українських художниць і художників на етапі їх становлення. Він покликаний розкривати потенціал українських митців та сприяти розвитку екосистеми, де панують свобода самовираження та сміливість.

«Мистецтво здатне формувати майбутнє, сприяє розвитку нестандартного мислення та інновацій. Для нас як для соціально відповідального бізнесу важливо підтримувати конкурс МУХі, адже він відкриває нові імена в українському мистецтві та сприяє зміцненню іміджу сучасної України. Ми також раді можливості долучитися до освітньої програми та допомогти молодим митцям розібратися з юридичними аспектами бізнесу у сфері мистецтва», — коментує Анна Бабич, партнерка Aequo.

Нaзвa МУХі є абревіатурою від «Молоді Українські Художники/ці і». Перша виставка МУХі булa презентовaнa в 2009 році в Боттега Галереї. У 2021 році проєкт реaлізовaно увосьме.

Шорт-ліст 10 художників – номінантів премії МУХі-2021 був відібраний із 357 заявок міжнародним складом експертної комісії, що спеціалізується в галузі сучасного мистецтва.

Імена фіналістів МУХі-2021:

 • Настя Діденко (Київ)
 • Юлія Захарова (Київ)
 • Олександра Кадзевич (Одеса)
 • Олена Ковач (Луцьк/Краків)
 • Ольга Кузюра (Мостиська/Львів)
 • Зоя Лактіонова (Маріуполь/Київ)
 • Анна Мананкіна (Харків)
 • Павла Нікітіна (Київ/Брно)
 • Олександр Сіроус (Харків/Київ)
 • Марія Стоянова (Київ)

Роботи фіналістів конкурсу будуть презентовані на виставці з 11 листопада до 5 грудня у просторі виставкового партнера проєкту — Центру сучасного мистецтва М17.

Виставка фіналістів конкурсу МУХі-2021 буде доповнена освітньою програмою — триденним форумом із фокус-темою “Середовище”. Захід стане платформою для обміну знаннями, ідеями та досвідом, а також простором для дискусії про молоде сучасне українське мистецтво. Програма включатиме панельні обговорення на теми нових мистецьких тенденцій, кураторства, освіти, поколінь, фемінізму тощо. В рамках форуму з ключовою доповіддю «Коли відносини стають договором: право у сфері мистецтва» виступить Аліна Подоляк, адвокат, старша юристка Aequo.

Загальний призовий фонд конкурсу МУХі-2021 – 70 000 грн. Переможець отримає грошову премію – 40 000 грн та можливість реалізувати власний проєкт у галерейному просторі (або під егідою) Щербенко Арт Центру у 2022 році. Також міжнародна експертна комісія обере двох призерів, які отримають грошові премії у розмірі 15 000 грн та інституційну підтримку в реалізації власного виставкового проєкту.

 

 

Про фірму

AEQUO — одна з провідних українських юридичних фірм, яка працює з лідерами економіки в трансакційних проєктах і вирішенні спорів.

Серед клієнтів компанії —  провідні українські та міжнародні компанії та організації, зокрема Bunge, Corteva, Darnitsa, DuPont, EBRD, EFSE, European Business Association, European Commission, Facebook, GlaxoSmithKline, Google, IFC, Inditex, Instagram, Kernel, Novo Nordisk, OLX, Philip Morris, Posco International, ProCredit Bank, Raiffeisen Bank, Schenker, Samsung, Sandvik, UniCredit, Vodafone Ukraine.

AEQUO названо IFLR Europe Awards 2018 найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні, The Lawyer European Awards 2017 —  юридичною фірмою року в Україні, Росії і СНД та однією з найбільш інноваційних юридичних фірм в Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015–2020.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA