Адвокати і ФОПи вестимуть облік доходів і витрат за новою формою — PRAVO.UA Адвокати і ФОПи вестимуть облік доходів і витрат за новою формою — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Адвокати і ФОПи вестимуть облік доходів і витрат за новою формою

Адвокати і ФОПи вестимуть облік доходів і витрат за новою формою

  • 09.07.2021 12:01

Облік доходів адвокатів та інших осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, а також фізичних осіб – підприємців (ФОПів) має вестися за новою формою.

Відповідним наказом Мінфіну від 13.05.2021 № 261 затверджено:

  • типову форму, за якою здійснюється облік доходів і витрат ФОПами і фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність;
  • Порядок ведення типової форми.

Самозайняті особи зобов’язані вести облік отриманих доходів і документально підтверджених витрат. Їх треба записувати на підставі первинних документів за підсумками робочого дня, протягом якого отримано дохід / здійснено витрати.

У паперовому вигляді самозайнята особа зобов’язана виконувати записи розбірливо чорнилом темного кольору або кульковою ручкою. Якщо треба щось виправити, новий запис засвідчується підписом.

В електронному вигляді самозайнята особа зобов’язана вести таку форму у форматі EXCEL, крім випадку ведення обліку доходів і витрат в електронній формі засобами електронного кабінету.

Наказ 2013 року про книгу обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи – підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, визнано таким, що втратив чинність.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA