Адвокат Шевчук пропонує усіх депутатів та службовців перевіряти в психіатрів та психологів — PRAVO.UA Адвокат Шевчук пропонує усіх депутатів та службовців перевіряти в психіатрів та психологів — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Адвокат Шевчук пропонує усіх депутатів та службовців перевіряти в психіатрів та психологів

Адвокат Шевчук пропонує усіх депутатів та службовців перевіряти в психіатрів та психологів

  • 24.05.2019 12:12
Рубрика Новини

Адвокат Олексій Шевчук виступив з ініціативою законодавчого закріплення примусового обов’язкового проведення психіатричної та психологічної експертизи для депутатів усіх рівнів (в тому числі і народних депутатів), а також всіх без виключення службовців.

Всі, хто вже обрані чи призначені і термін їх повноважень не скінчився, згідно проекту зможуть добровільно пройти експертизу. В разі, якщо вони відмовляться, то не зможуть бути в подальшому повторно призначені чи обрані на посади.

Відповідний проект документу знаходиться в процесі підготовки спеціалістами і направлення суб‘єктам законодавчої ініціативи для подальшого його внесення для розгляду Верховною Радою України.

В разі якщо Указ Президента щодо розпуску поточного скликання Верховної Ради України буде скасований як неконституційний і діючий склад парламенту продовжуватиме здійснювати свої повноваження до моменту обрання нового складу Верховної Ради України на чергових парламентських виборах в 2019 році, то відповідні законодавчі зміни мають бути прийняті невідкладно діючим складом.

Якщо позачергові вибори відбудуться в установлений строк 21 липня 2019 року, то відповідні зміни мають бути прийняті як невідкладні вже новообраним, але з положеннями щодо поширення його дії на поточний склад Верховної Ради України, а не на майбутній.

На сайті Президента України та Київської міської ради розміщені відповідні петиції.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA