Зміна податкової резидентності контролера: що слід зробити до 1 січня 2022 року? — PRAVO.UA Зміна податкової резидентності контролера: що слід зробити до 1 січня 2022 року? — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » Зміна податкової резидентності контролера: що слід зробити до 1 січня 2022 року?

Зміна податкової резидентності контролера: що слід зробити до 1 січня 2022 року?

  • 27.10.2021 17:27
Рубрика Прес-релізи

Компанія KPMG в Україні запрошує на захід: Зміна податкової резидентності контролера: що слід зробити до 1 січня 2022 року?

 

Дата: 1 листопада 2021 року

 

Тривалість заходу: 9:30 – 10:30

 

Формат: офлайн семінар/вебінар

 

Реєстрація: https://cutt.ly/ERgy5Ql

 

Починаючи з 1 січня 2022 року на фізичних осіб, податкових резидентів України (далі – “Фізичні особи”), які визнаються контролерами для виконання податкового законодавства про КІК, покладено ряд обов’язків, метою яких є отримання податковими органами інформації про іноземні активи Фізичних осіб шляхом звітування. Ймовірно, що у 2023 році податкові органи зможуть скористатися ще одним міжнародним інструментом для отримання додаткової інформації про іноземні активи Фізичних осіб та перевірки наданої інформації в рамках приєднання України до MCAA (Multilateral Competent Authority Agreement).

В рамках нашого заходу ми детально зупинимося на обговоренні практичних аспектів наступних питань:

  • Контролер та його обов’язки щодо виконання податкового законодавства про КІК;
  • Обмін інформацією в рамках MCAA та податкова резидентність фізичної особи
  • Поняття “резидент” та умови набуття платником статусу резидента України
  • Зміна податкової резидентності як механізм захисту іноземних активів
  • Огляд популярних країн для зміни податкової резидентності
  • Підготовка до зміни податкової резидентності у 2022 році: що слід зробити до 1 січня 2022 року?

 

Спікери KPMG:

 

Олександр Бобошко, партнер, керівник практики міжнародного оподаткування, KPMG в Україні. Олександр працює над розширенням спектру податкових послуг міжнародної податкової групи відповідно до міжнародних податкових тенденцій. Попередній досвід Олександра включає роботу у KPMG Мальта, де він відповідав за надання консультацій з питань міжнародного податкового структурування у процесі створення та операційної діяльності холдингових компаній, міжнародних фінансових та торговельних структур на Мальті. Олександр має досвід надання підтримки з податкових питань для проєктів з корпоративної та фінансової реструктуризації у більш ніж 10 юрисдикціях, включаючи Мальту, Сполучені Штати, Великобританію, Нідерланди, Швейцарію та Італію.

 

Катерина Гамрецька, менеджерка, практика міжнародного оподаткування KPMG в Україні. Катерина надає консультаційні послуги фізичним особам щодо питань аналізу та зміни їх податкового статусу, отримання дозвільних документів на працевлаштування в інших країнах, підготовки та подачі декларацій в іноземних юрисдикціях із залученням зарубіжних офісів KPMG, супроводжує процеси зміни податкового статусу та громадянства.

 

У разі вашої зацікавленості у заході, будь ласка, зареєструйтеся до 31 жовтня 2021 року. Участь у заході безоплатна. Заявки на участь від консультаційних, юридичних та аудиторських компаній не приймаються.

 

Просимо звернути увагу, що у зв’язку з карантинними нормами кількість місць для відвідування заходу в офісі KPMG є обмеженою!

 

KPMG в Україні готова знайти відповіді на ваші бізнес питання. Будь ласка, надсилайте ваші запитання Дарині Бережній на пошту [email protected], або за телефоном +380688165393.

Будемо раді бачити вас на нашому заході!

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA