600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Wolf Theiss супроводжує українську частину транснаціональної інвестиції KKR в Hero Future Energies

Wolf Theiss супроводжує українську частину транснаціональної інвестиції KKR в Hero Future Energies

  • 17.03.2023 14:07

Один із найбільших міжнародних фондів приватних інвестицій KKR скористався юридичними консультаціями Wolf Theiss щодо української частини транснаціональної інвестиції у розмірі 450 мільйонів доларів США у компанію Hero Future Energies.

10 березня 2023 року KKR та Hero Future Energies, підрозділ із відновлюваної енергетики групи Hero, закрили угоду, згідно з якою KKR інвестувала 450 мільйонів доларів США в HFE з метою розширення компанією своїх потужностей та можливостей в галузі відновлюваної енергетики за допомогою таких технологій, як сонячна, вітрова, накопичувальна енергетика та зелений водень. Інвестиції також спрямовані на підтримку HFE у поступовій експансії компанією на нові ринки.

Український офіс Wolf Theiss консультував KKR із питань української частини цієї міжнародної трансакції та придбання українських дочірніх компаній HFE, які володіють об’єктами сонячної енергетики в Україні. Зокрема, Wolf Theiss надав консультації з регуляторних аспектів відновлюваної енергетики, корпоративних, майнових та фінансових питань.

Команда працювала під керівництвом партнера Тараса Думича (корпоративне право та злиття і поглинання) у складі старших юристів Сергія Жеки (відновлювана енергетика) та Оксани Волинець (банківське та фінансове право), а також юристів Олени Кравцової (корпоративне право та злиття і поглинання) та Ольги Іванової (нерухомість).

Тарас Думич прокоментував трансакцію:

«Ця інвестиція KKR у HFE, яка також включає українські активи та операції, є свідченням того, що Україна може отримувати вигоду від глобалізації. Ця угода не лише є гарною новиною для України та її енергетичного сектору, який перебуває під викликами в умовах війни, але й підкреслює кредит довіри глобальних інституційних інвесторів, таких як KKR, до майбутнього України. Ми були раді допомогти KKR в реалізації української частини угоди».

Головним юридичним радником, що супроводжував трансакцію на міжнародному рівні, була Simpson Thacher & Bartlett.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA