прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Відомому політтехнологу повідомлено про підозру в державній зраді

Відомому політтехнологу повідомлено про підозру в державній зраді

  • 10.06.2022 11:22

За процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури міста Києва політтехнологу та активному політичному коментатору заочно повідомлено про підозру в державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України). Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.
За даними слідства, підозрюваний, хоч є громадянином України, упродовж кількох років надавав рф допомогу в проведенні підривної діяльності проти України. Діючи в ролі «експерта», він неодноразово брав участь в ефірах телевізійних передач, ток-шоу та інтерв’ю, поширюючи напрацьовані російські меседжі, спрямовані на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в нашій державі, деморалізацію української армії, формування негативного іміджу України на міжнародній арені. Таким чином підозрюваний проводив пропагандистську діяльність, спрямовану на просування вигідних рф ідеологічних установок, чим сприяв країні-агресору у проведенні підривної діяльності проти України.

ОГП не називає ім’я підозрюваного, але за даними ЗМІ, це Михайло Погребинський.

За даними слідства, упродовж 2021 року політтехнолог взяв участь у десятках пропагандистських програм на російському телебаченні, записи яких опубліковано у вільному доступі в інтернеті.

Згідно з висновком комплексної судової психолого-лінгвістичної експертизи його висловлювання в інтерв’ю та телеефірах є свідомими та такими, що спрямовані на надання рф допомоги у проведенні підривної діяльності проти України, чинять шкоду безпеці України в інформаційній сфері та є формою підривної діяльності проти неї.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Подільського УП ГУ Нацполіції в м. Києві за оперативного супроводу СБУ.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA