600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Від $2 тис. хабаря за підтвердження кваліфікації моряка: НАЗК рекомендує Мінінфраструктури переглянути антикорупційну програму

Від $2 тис. хабаря за підтвердження кваліфікації моряка: НАЗК рекомендує Мінінфраструктури переглянути антикорупційну програму

  • 01.04.2021 10:31

Національне агентство з питань запобігання корупції рекомендує Міністерству інфраструктури та Державній службі морського та річкового транспорту України (Морській адміністрації) у найкоротші строки провести оцінку корупційних ризиків у сфері дипломування моряків.

Рекомендація пов’язана з оприлюдненням журналістського розслідування редакції Bihus.Info, в якому йдеться про те, що понад 150 тисяч українських моряків змушені платити хабарі за отримання своїх кваліфікаційних документів, без яких вони не мають права працювати у морі.

За даними журналістів, комп’ютерні тести при дипломуванні моряків, які ввели у лютому на зміну усним іспитам, керуються у ручному режимі. Запорука їх складання – хабар від 2 до 10 тисяч доларів.

НАЗК нагадує, що оцінка корупційних ризиків має проводитися під час підготовки або перегляду антикорупційної програми органу влади. Для того щоб провести оцінку корупційних ризиків можна було швидко та ефективно, НАЗК схвалило відповідну методологію.

Мінінфраструктури може забезпечити таку оцінку під час перегляду своєї антикорупційної програми на 2019—2021 роки, а Морська адміністрація – під час підготовки нового документу, адже попередня антикорупційна програма відомства закінчилася ще у минулому році.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA