Українські юридичні фірми на захисті України (оновлюється) — PRAVO.UA Українські юридичні фірми на захисті України (оновлюється) — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Українські юридичні фірми на захисті України (оновлюється)

Українські юридичні фірми на захисті України (оновлюється)

 • 01.03.2022 18:14
Источник: https://vna.court.gov.ua/

Українські юридичні фірми захищають свою державу на міжнародній арені. Незважаючи на постійні обстріли та необхідність ховатись від ракетних ударів, наші юристи продовжують працювати.

ЮФ “Астерс” заявили про ненадання юридичних послуг російським юридичним і фізичним особам:

“Ми вважаємо, що має відбутися масована та негайна міжнародна протидія з метою зупинити та покарати агресора.Ми сподіваємося, що це наше рішення буде скромним внеском у запроваджені жорсткі санкції, які, як очікується, і надалі розширюватимуться у всьому світі”.

ЮФ Arzinger теж офіційно повідомила про відмову від співпраці, партнерства й надання будь-яких послуг російським компаніям.

“4-ий день росіяни продовжують атакувати українську цивільну та воєнну інфраструктуру по всій країні. Наша компанія продовжує фокусувати свої зусилля на підтримку української армії, яка весь час дає гідну відсіч”.

Avellum висловили свою думку щодо війни і вже допомагають Україні:  підтримують фінансово, приєднуючись до підрозділів територіальної оборони добровільно і роблячи все можливе, щоб допомогти нашій державі.

Команда EVERLEGAL об’єднує всі сили і продовжує працювати, підтримувати армію, допомагати людям, які постраждали під час повномасштабної війни Росії проти України!

Керуюча партнерка LCF LAW Group Анна Огренчук активно веде FaceBook-сторінку із закликами надавати безкоштовні юридичні консультації, не мовчати, розповідати всьому світу, що насправді відбувається:

“Кожен юрист РФ, який мовчить і дозволяє маніпулювати юридичними нормами, виправдовуючи війну, є пособником агресії. А то і більше – злочинцем, як і ваше політичне та воєнне керівництво”.

Безпосередня допомога у війні

Юристи CMS-Kyiv готують автомобільну техніку для військових, які виїжджають у зону бойових дій.

Команда VB PARTNERS у складі молодших юристів, адвокатів та партнерів виконує завдання з охорони громадського порядку щонайменше в двох містах.

UPD: Також VB PARTNERS займається тим, що

 • інформує міжнародну юридичну спільноту про порушення країною-агресором міжнародного гуманітарного права та
 • закликає до активних дій на підтримку України;
 • готує інформаційні матеріали також для Ukrainian Bar Association.
Про безпрецентне вторгнення російської федерації станом на 2 березня вже було розіслано 792 повідомлення. З них:
 • ✔️ 636 листів – російським юридичним фірмам, включно з їх партнерами;
 • ✔️90 листів – особисто партнерам юридичних фірм РФ;
 • ✔️ 45 листів – радникам, адвокатам та старшим юристам фірм;
 • ✔️ 21 лист – юрисконсультам та керівникам юридичних департаментів.

Крім того про порушення повідомлені:

 • ✔️60 юридичних організацій Європи та США.
 • ✔️20 компетентних правозахисних організацій.

JUSCUTUM долучились до боротьби з російським окупантом та мають за мету «вдарити» по віртуальних активах злочинців. Через світові санкції представники російської та білоруської політичної еліти можуть спробувати перевести свої активи у криптовалюти для їх збереження.

“Ми вже розпочали роботу над підготовкою спеціального маркування для крипти цих злочинців. Також буде відстежено та помічено всі трансакції, які стосуються будь-яких військових операцій, розпочатих із метою окупації України”.

Ario Law Firm долучається до проєкту, націленого на перевірку інформації та надання їй правової оцінки.

“Наша мета — зібрати докази військових злочинів країни-агресора Російської Федерації, адже ця війна завершиться, а окупанти відповідатимуть за її наслідки, зокрема і в юридичній площині”.

ДОДАНО:

Заяву про припинення роботи з росіянами зробили партнери юридичного агентства «Синергія» з інтелектуальної власності Вікторія Остапчук та Анна Кравчук:

«Ми та вся наша команда припиняємо надавати юридичні послуги фізичним та юридичним особам російської федерації та Білорусі, а також особам, бенефіціарними власниками яких є зазначені вище особи. Нічого не роблячи, ви берете участь у вбивстві сотень мирних українців!»

ДОДАНО 2:

Також нам стало відомо, що від співробітництва з російськими клієнтами відмовилися в юридичній компанії Nobili.

Михайло Дубинський. керуючий партнер «Дубинський та Ошарова» написав у своєму Фб від імені та за дорученням партнерів та трудового колективу фірми, що вони припиняють обслуговування російських та білоруських клієнтів, а також будь-яких клієнтів. яким потрібні послуги в росії та білорусі.

EQUITY Law Firm також написали:

«Ми ніколи не пробачимо ворога, що прийшов на наші Українські землі. Ми ніколи не пробачимо йому всі ті злочини, що він скоїв з нашими людьми та містами! Ми в EQUITY Law Firm ніколи не співпрацюватимемо та не надаватимемо юридичні послуги російським компаніям та всім, хто підтримує їх дії на нашій Землі!

Ми їх шлемо вслід за «русским военным кораблем» та продовжуємо нашу відчайдушну боротьбу за незалежність!

Слава Україні! За нами перемога!»

ETERNA LAW заявили про засудження збройної агресії російської федерації проти України.

В Компанії повідомляють, що європейські партнери компанії готові допомогти з тимчасовим розміщенням жінок і дітей та надати іншу допомогу в країнах ЄС (Польща, Румунія, Угорщина). ETERNA LAW виступить посередником та допоможе зв’язатися з нашими партнерами, які вже запропонували допомогу.

Аби отримати допомогу, звертайтеся, будь ласка, за електронною адресою [email protected] або до партнера ETERNA LAW Оксани Кнейчук за електронною адресою [email protected] або за телефоном +38 067 901 52 88 (WhatsApp, Telegram, Viber).

ДОДАНО 3:

Андрій Попко зауважив, що від 2014 року PLP Law Group як українська юридична фірма свідомо не мала в клієнтах жодного підприємства або підприємця з реєстрацією або походженням капіталу в юрисдикції окупанта, та відповідно не супроводжувала проекти з такими учасниками.

«Більше того я, як її керуючий партнер, свідомо не брав участі у заходах, де би учасниками були представники рф» — додав він.

Алєксєєв, Боярчуков та партнери висловити слова підтримки:

«Ніхто, ані люди, ані бізнес, зараз не може стояти осторонь тих злочинів, які ворог чинить на українській землі. Наша позиція чітка: юридична компанія Алєксєєв, Боярчуков та партнери ніколи не надаватиме юридичних послуг російським компаніям, та будь-кому, хто підтримує воєнну агресію проти України».

Ilyashev & Partners вказали на сторінці в Facebook:

«Ніхто, хто підтримує або виправдовує напад на Україну, не зможе отримати наших юридичних послуг».

З початком війни компанія ухвалила рішення про:

 • припинення роботи офісу в Москві та його закриття;
 • припинення співпраці з колегами, які надавали українським клієнтам юридичну допомогу в Сімферополі.

При цьому адвокати та юристи компанії у дистанційному режимі по можливості надають допомогу у зв’язку з початком воєнних дій. Компанія повідомила, що попри те що надає адресну фінансову допомогу, сплатила мільйони гривень податків авансом.

ADER HABER Law Firm теж опублікували пост, у якому засуджує військову агресію російської федерації проти України.

«Ми відмовляємося від надання будь-яких послуг та не здійснюємо жодної співпраці з юридичними та фізичними особами російської федерації, а також із усіма афілійованими із ними особами».

ДОДАНО 4:

Юридичні фірми України продовжують відмовлятися від обслуговування клієнтів із рф.

Про такі рішення повідомила, зокрема ЮФ «АНК», уточнивши, що припиняє надання юридичних послуг клієнтам із росії, включаючи як російські компанії, так і приватних осіб.

«Закликаємо росію негайно припинити вогонь та вивести свої війська з території України, виконавши Резолюцію Генеральної Асамблеї ООН від 2 березня 2022 року, яку підтримала 141 країна світу» – заявили в ЮФ «АНК».

Sayenko Kharenko теж припинила надання юридичних послуг компаніям та фізичним особам, пов’язаним з російською федерацією.

«У час, коли російські військові руйнують наші домівки, вбивають наших людей і знищують майбутнє наших дітей, позиція співробітників Sayenko Kharenko звучить однозначно:

 • ми не будемо допомагати клієнтам, які підтримують своєю діяльністю російську злочинну владу та її білоруських посібників!

Фірма не буде працювати з російськими компаніями. Ми також не будемо співпрацювати з будь-якими іншими фізичними чи юридичними особами, які підтримують цю страшну війну, де б вони не знаходились – в росії, білорусі, Америці, Азії чи на Північному Полюсі!»

«Василь кисіль та партнери» не робили гучних заяв. Однак на стартовій сторінці їхнього сайту вказані номери телефонів за якими можна взнати долю російського солдата (чи він не в полоні). Другий слайд на сайті однозначно вказує про нульову толерантність до російського бізнесу.

INTEGRITES також повідомила, що не працюватиме з російським бізнесом. У компанії наголошують, що офіс у Москві закрили ще у грудні 2011 року. А з 24 лютого 2022 року обидва офіси INTEGRITES, в Україні та Казахстані, припиняють надавати юридичні послуги російським клієнтам.

Однак вони зроблять виключення для тих осіб, які «також засудять війну публічно та оголосять про свою підтримку українського опору».

«Юрлайн» разом з усією юридичною спільнотою проти військових дій російської федерації на території України, заявила про відмову співпрацювати та надавати юридичні послуги російським юридичним та фізичним особам, окрім публічних опонентів та критиків діючої російської влади.

ДОДАНО 5:

Про припинення співпраці з російськими клієнтами протягом суботи-неділі редакцію повідомили також:

 • адвокатське об’єднання Gracers,
 • Dmitrieva & Partners,
 • Artius.

Остання також надає безкоштовні правові консультації для громадян, які потребують правової підтримки в умовах воєнного стану

Крім того заяву про ненадання послуг клієнтам з росії та білорусі зробила AEQUO.

«ми не надаємо правову допомогу, юридичні послуги та не співпрацюємо з громадянами та юридичними особами російської федерації та республіки білорусь, а також особами, які їх контролюють, крім тих, хто перебуває у відкритій категоричній опозиції до урядів рф і рб і публічно й прямо заявив про засудження агресії проти України».

GOLAW сказала рішуче НІ щодо надання юридичних та консультаційних послуг російським та білоруським компаніям і закликала колег прийняти таке ж рішення.

«Наша відповідь на будь-який їхній запит  – «Російський військовий корабель, іди на …».

ДОДАНО 6:

Redcliffe Partners написали у своєму Facebook, що як українська юридична фірма з великою міжнародною клієнтською базою та мережею, зобов’язується:

 • відмовлятися від нових інструкцій та
 • припинити будь-яку поточну роботу для клієнтів, пов’язаних з урядом росії чи білорусі,
 • або для будь-яких інших російських чи білоруських клієнтів.

Виключення для тих, хто відкрито засудить вторгнення в Україну.

Moris також відмовилися від обслуговування будь-яких російських клієнтів, пославши їх услід за російським кораблем.

« Ми ніколи не пробачимо те, що відбувається в нашій країні! Росія хоче вбити наших людей, наших дітей, наше майбутнє, знищивши при цьому нашу історію.

Україна — це вільна, сильна і незалежна країна, а росія і її громадяни – вбивці і терористи, яким ніколи не стерти війну зі сторінок історії» — йдеться у заяві компанії.

АФ «Грамацький і партнери» офіційно заявила: ми не надаємо жодних послуг фізичним чи юридичним особам з російської федерації.

Mitrax приєдналася до юридичної спільноти України та повідомила, що зупиняє надання послуг російським компаніям і громадянам, що підтримують теперішній російсько-політичний режим, або публічно не висловлюються проти.

В Mamunya IP вважають неприпустимою будь-яку співпрацю з представниками рф та білорусі!

«Закликаємо всі українські бізнеси відмовитись від співпраці з представниками країни-окупанта та їх посібниками! Підтримуємо й допомагаємо ЗСУ, теробороні та всім українцям! ❤️» — йдеться у повідомленні.

Схожу позицію висловили в TOTUM: «Ми офіційно заявляємо, що команда Totum LF відмовляється від будь-якої співпраці з бізнесом який пов’язаний з РФ та Білоруссю. Навіть в стратегічних планах у нас не було цих країн у списку, а була Європа». Там також додали, що продовжують допомагати армії.

Позиція та підтримка

L.I. Group змінило основну обкладинку на фейсбук-сторінці та опублікувало два пости на підтримку України. У них йдеться про готовність захищати свою землю до кінця. Схожим чином свою позицію проявила дніпровська компанія  Dynasty Law & Investment FirmHillmont Partners

Компанія EUCON не робила заяв. Однак одна з перших (маючи офіс у Варшаві) організувала підтримку біженців в Польщі та налагодила гуманітарні коридори з Європи. Актуальна інформація на сторінці керуючого партнера фірми Ярослава Романчука.

KM Partners з 8 березня відновила роботу фірми у Києві:

Читайте також про підтримку міжнародних юридичних фірм тут.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA