прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » «Це мій внесок у майбутнє України» — суддя ВС Андрій Калараш захищає рідну землю та народ

«Це мій внесок у майбутнє України» — суддя ВС Андрій Калараш захищає рідну землю та народ

  • 29.06.2022 15:43

Напередодні Дня Конституції України відбулася знакова зустріч колег-правників — Голови Верховного Суду Всеволода Князєва та судді Верховного Суду Андрія Калараша, який зараз служить на рідній Одещині сержантом у мінометному взводі Сил територіальної оборони Збройних сил України.

Андрій Калараш отримав дозвіл на поїздку до столиці, щоб зустрітися із Всеволодом Князевим, адже фахова розмова суддів ВС важлива для розвитку правосуддя в країні, особливо під час воєнного стану.

Колеги обговорили низку робочих моментів, поточну ситуацію з підготовкою з’їзду суддів, роботу ВС, напрацювання єдиної практики та новації в роботі судочинства.

Усі ці питання залишаються актуальними для Андрія Калараша, адже свою професію він любить трепетно та ставиться до неї відповідально. Втім, на першому місці зараз — захист України від ворога.

«Передусім я повинен захистити рідну землю та людей, це мій внесок у майбутнє України. Перемога України згодом стане стимулом для економічного розквіту нашої держави, гарантуватиме нам подальший якісний розвиток правової системи, зокрема й судочинства. Але, звісно, не всі судді повинні брати зброю в руки та йти на фронт, тому що судова система зобов’язана функціонувати і під час війни», — переконаний Андрій Калараш.

Голова ВС із повагою ставиться до вибору суддів, які стали на захист України. А щоб важливу місію виконувати було комфортніше, Всеволод Князєв вручив Андрію Каларашу святковий подарунок — тепловізор. Із таким приладом, та ще й із рук колеги, суддя-захисник повертається на Одещину — захищати Конституцію, рідну землю та народ.

«Конституція — це Основний Закон, а суддя за своєю суттю є гарантом закону, справедливості. Ворог намагається знищити не лише наші міста та інфраструктуру, а й основоположні, конституційні права та свободи людини і громадянина. Але йому не зрозуміти, що наш свободолюбний, незалежний народ ніколи не здається, — зазначив Андрій Калараш. — Вітаю всіх нас зі святом закону та гідності — із Днем Конституції України! Переможемо! Слава Україні!»

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA