600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » САП зареєструвала кримінальне провадження щодо розголошення даних досудового розслідування у справі ексголови ВС Всеволода Князєва

САП зареєструвала кримінальне провадження щодо розголошення даних досудового розслідування у справі ексголови ВС Всеволода Князєва

  • 18.05.2023 12:57

Спеціалізована антикорупційна прокуратура проводить розслідування за фактом розголошення даних, що становлять таємницю досудового розслідування, у справі стосовно колишнього Голови Верховного Суду та його спільника, викритих на одержанні неправомірної вигоди.

Кримінальне провадження за частиною 3 статті 387 КК України зареєстровано в ЄРДР сьогодні, 18 травня 2023 року,  повідомляє САП.

Досудове розслідування доручено управлінню внутрішнього контролю Національного антикорупційного бюро України.

«Розголошення охоронюваної законом інформації є незаконним і може заподіяти непоправну шкоду інтересам держави. Особи, які незаконно розголосили охоронювані законом матеріали, що стосуються проведення конкурсу до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, які були вилучені під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій в кабінеті колишнього Голови Верховного Суду, мають понести передбачене українським законом покарання», — йдеться у повідомленні.

Також у САП наголосили, що інформація та матеріали, які отримані в межах досудового розслідування та які стосуються конкурсу на обрання членів ВККС, будуть надані на запит Вищої ради правосуддя, який вже надійшов та перебуває на опрацюванні.

Також читайте: АП ВАКС задовольнила апеляційну скаргу Мін’юсту у справі про застосування санкції до Володимира Сальдо

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA